- Všetko o produkte
- Parametre
Technické parametre
Biologický svetelný mikroskop pre základné vzdelávanie s dolným LED osvetlením
Kategória
| Skupina produktu | Biologický mikroskop |
| Typ | Svetelný / optický |
| Určenie | Základné vzdelávanie |
| Úroveň používateľa | Začiatočník (elementárna úroveň) |
Konštrukcia
| Typ hlavice | Monokulárna |
| Sklon hlavice | 45° |
| Otáčanie hlavice | Fixná (neotáčateľná) |
| Materiál tela | Plast |
Kontrastné metódy
| Svetlé pole | Áno |
Optika
| Materiál optiky | Optický polymérový materiál |
| Rozsah zväčšenia | 40× – 640× |
Okulár
| Typ | WF 10× – 16× (dvojpolohový) |
Objektívy
| Zväčšenia | 4×, 10×, 40× |
| Revolverová hlavica | Pre 3 objektívy |
Pracovný stolík
| Priemer | Ø 82 mm |
| Posuv | 0 – 15 mm (vertikálny) |
| Uchytenie preparátu | Klieštiny |
Kondenzor / clona
| Clona | Kotúčová clona (6 otvorov) |
Osvetlenie
| Typ | LED |
| Umiestnenie | Dolné |
| Regulácia jasu | Áno |
Zaostrovanie
| Typ | Hrubé zaostrovanie |
Napájanie
| Typ napájania | Batériové |
| Batérie | 2× AA (nie sú súčasťou balenia) |
Funkcie a vybavenie
| Experimentálna sada | Áno |
| Náročnosť montáže | Veľmi jednoduchá |
Balenie a príslušenstvo
| Protiprachový kryt | Áno |
| Rozmery balenia | 270 × 180 × 130 mm |
| Prepravná hmotnosť | 0,93 kg |
Informácie o produkte
| EAN | 5905555007687 |
Technické údaje podľa oficiálneho datasheetu výrobcu.
Odporúčané príslušenstvo
Войдите в учётную запись, чтобы мы могли сообщить вам об ответе
Mikroskop Levenhuk LabZZ M101 Amethyst
44,95 EUR
Cena bez DPH
36,54 EUR
Pridať do košíka
‹