Oficiálna záruka výrobcu
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Produkty si môžete osobne pozrieť a vybrané modely aj vyskúšať priamo v showroome.
NOCPIX BOLT L35R je výkonný termovízny zameriavač s integrovaným laserovým diaľkomerom, navrhnutý pre nočný lov, presnú streľbu a spoľahlivú identifikáciu cieľov na stredné až dlhé vzdialenosti. Vďaka senzoru 384 × 288 px, 35 mm objektívu, citlivosti NETD < 20 mK a balistickému kalkulátoru ponúka ostrý termálny obraz, presné meranie vzdialenosti a istotu pri rozhodovaní v teréne.
Nočný lov, presná streľba na stredné a dlhé vzdialenosti, monitoring revíru, vyhľadávanie zveri, meranie vzdialenosti cieľa, balistická podpora pri mierení a profesionálne termálne pozorovanie v náročných svetelných podmienkach.
BOLT L35R ponúka silnejšiu výbavu než základné modely série BOLT – vyššie rozlíšenie senzora, 35 mm objektív a detekčný dosah až 1800 m umožňujú lepšie rozpoznanie cieľov na väčšie vzdialenosti. Laserový diaľkomer a balistický kalkulátor zároveň pomáhajú pri presnejšom odhade situácie pred výstrelom.
Duálny batériový systém s internou batériou a vymeniteľným článkom 18650 poskytuje až 12 hodín prevádzky, takže zariadenie spoľahlivo vydrží počas celej nočnej výpravy. Robustné telo s odolnosťou IP67, 30 mm tubusom a intuitívnym ovládaním zabezpečuje jednoduché používanie aj v náročných podmienkach.
NOCPIX BOLT L35R je výkonný termovízny zameriavač pre používateľov, ktorí hľadajú vyšší dosah, detailnejší obraz, presné meranie vzdialenosti a praktickú balistickú podporu pri nočnom love.
Výkonný termovízny zameriavač NOCPIX BOLT L35R s integrovaným laserovým diaľkomerom, senzorom 384 × 288 px, AMOLED displejom, balistickým výpočtom a odolným hliníkovým prevedením pre nočný lov, pozorovanie a presnú streľbu v náročných podmienkach
| Typ | Termovízny zameriavač s laserovým diaľkomerom |
| Určenie | Nočný lov, pozorovanie a presná streľba |
| Telo | Robustné hliníkové prevedenie |
| Montáž | Štandardné 30 mm krúžky |
| Ovládanie | 3-tlačidlové ovládanie a vežičkový ovládač |
| Odolnosť | IP67 |
| Prevádzková teplota | -20 °C až +50 °C |
| Ohnisková vzdialenosť | 35 mm / F1.0 |
| Senzor | 384 × 288 px |
| Veľkosť pixelu | 12 μm |
| Tepelná citlivosť (NETD) | ≤ 20 mK |
| Zobrazovacia frekvencia | 50 Hz |
| Detekčný dosah | do 1800 m |
| Laserový diaľkomer | Áno, do 1200 m |
| Typ displeja | AMOLED 0,39" |
| Rozlíšenie displeja | 1024 × 768 px |
| Zorné pole | 7,5° × 5,7° |
| Zorné pole na 100 m | 13,2 × 9,9 m |
| Očný reliéf | 50 mm |
| Priemer výstupnej pupily | 10 mm |
| Dioptrická korekcia | -5 až +5 |
| Optické zväčšenie | 3,5× |
| Digitálne zväčšenie | 3,5× – 14× |
| Video / foto | Áno |
| Nahrávanie zvuku | Áno |
| Recoil Activated Video (RAV) | Áno |
| Wi-Fi / aplikácia | Áno |
| Interná pamäť | 32 GB |
| PIP režim | Áno |
| Reality+ AI algoritmus | Áno |
| Ultra Clear režim | Áno |
| Balistický výpočet | Áno |
| One-Shot Zero | Áno |
| Farebné palety | White Hot, Black Hot, Red Hot, Color, Violet, Crimson, Viridian |
| Pripojenie | USB-C |
| Batéria | Vstavaná 5000 mAh + vymeniteľná Li-Ion 18650 |
| Výdrž | cca 12 hodín |
| Dĺžka | 375,7 mm |
| Šírka | 91,6 mm |
| Výška | 75 mm |
| Hmotnosť | 880 g (s batériou) |
| Obsah balenia | Termovízny zameriavač, 2× batéria 18650, nabíjačka, USB-C kábel, puzdro, vyhrievaný terč na nastrelenie, čistiaca handrička, stručný návod |
Technické údaje vychádzajú z oficiálnej dokumentácie NOCPIX.
Pri odbornej optike je dôležitý nielen samotný produkt, ale aj správny výber podľa použitia, overený pôvod, dostupnosť a technická podpora po nákupe.
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Vybrané produkty si môžete pozrieť, porovnať alebo rezervovať osobne v našom showroome v Bratislave.
Pomôžeme s výberom vhodného prístroja podľa použitia, parametrov a požiadaviek na prax.
Nenašli sa žiadne príspevky
Povedzte nám o tom niečo a pomôžte ostatným urobiť správne rozhodnutie
Napísať recenziu