Oficiálna záruka výrobcu
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Produkty si môžete osobne pozrieť a vybrané modely aj vyskúšať priamo v showroome.
Levenhuk Meade Infinity 70 mm AZ je jednoduchý refraktor pre začiatočníkov, ktorý je zameraný na pohodlné vizuálne pozorovanie Mesiaca, planét a jasnejších objektov nočnej oblohy.
Alt-azimutálna montáž je veľmi jednoduchá na používanie a ideálna pre úplných začiatočníkov. Umožňuje intuitívne smerovanie teleskopu bez potreby technických znalostí.
Ide o jeden z najjednoduchších modelov – veľmi ľahko sa používa, ale má obmedzené možnosti pri detailnom deep-sky pozorovaní.
Refraktor 70/700 mm na alt-azimutálnej montáži – jednoduchý teleskop pre deti a začiatočníkov
| Výrobca | Meade Instruments Corp. |
| Typ ďalekohľadu | Refraktor |
| Určenie | Pre deti a začiatočníkov |
| Priemer objektívu | 70 mm |
| Ohnisková vzdialenosť | 700 mm |
| Svetelnosť (f/) | f/10 |
| Limitná magnitúda | 11,3 |
| Typ | Červený bod (Red Dot) |
| Typ montáže | Altazimutálna |
| Ovládanie jemného nastavenia | Vertikálna os |
| Riadenie teleskopu | Manuálne |
| Zásobník na príslušenstvo | Áno |
| Pozorované objekty | Planéty, pozemné objekty |
| Rozmery balenia | 89 × 29 × 23 cm |
| Prepravná hmotnosť | 5,9 kg |
| EAN | 0643824208759 |
| Záruka | 2 roky |
Technické údaje spracované striktne podľa poskytnutého datasheetu.
Pri odbornej optike je dôležitý nielen samotný produkt, ale aj správny výber podľa použitia, overený pôvod, dostupnosť a technická podpora po nákupe.
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Vybrané produkty si môžete pozrieť, porovnať alebo rezervovať osobne v našom showroome v Bratislave.
Pomôžeme s výberom vhodného prístroja podľa použitia, parametrov a požiadaviek na prax.
Nenašli sa žiadne príspevky
Povedzte nám o tom niečo a pomôžte ostatným urobiť správne rozhodnutie
Napísať recenziu