Oficiálna záruka výrobcu
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Produkty si môžete osobne pozrieť a vybrané modely aj vyskúšať priamo v showroome.
Vreckové svietidlo Olight S1R II je druhou generáciou obľúbeného svietidla Olight S1R. Táto mimoriadne kompaktná baterka dosahuje neuveriteľný maximálny výkon 1000 lúmenov vďaka vloženej batérii s vysokým výkonom. Revolučná optická zostava typu TIR produkuje lúč na novú úroveň s bezkonkurenčnou jasnosťou a svietivosťou. Magnetický nabíjateľný koncový kryt je integrovaný do dizajnu svietidla pre efektívnejší a rafinovaný vzhľad, ktorý vytvára menší profil. Pri zachovaní klasického vzhľadu série Baton, je model S1R II vybavený kĺbovým textúrovaným vzorom rukoväte, ktorý poskytuje skvelý pocit pri držaní. Model S1R II je dodávaný aj s modernizovaným magnetickým nabíjacím káblom MCC2, ktorý je kompaktnejší a ponúka rýchlejšiu nabíjaciu frekvenciu 1A. Indikácia trojfarebnej úrovne výkonu: po zapnutí svietidla indikátor napájania umiestnený v strede bočného spínača zobrazuje úroveň výkonu v troch farbách (zelená: Výkon> 60%, Žltá: Výkon je medzi 10% a 60% Červená: výkon <10%) Séria S1R je zďaleka najobľúbenejšia kompaktná baterka, ktorú máte vždy poruke. Olight kvôli jej neuveriteľnému výkonu, fantastickému dizajnu a pohodlným funkciám, radí túto baterku medzi svoje TOP Produkty.
Svetelný výkon:
1 000 lúmenov ( 1,5 minúty ) a potom klesne na 300 lúmenov ( 37 minút)
600 lúmenov ( 1,5 minúty ) a potom klesne na 300 lúmenov ( 45 minút )
60 lúmenov (3 hodiny a 40 minút )
12 lúmenov ( 20 hodín )
0,5 lúmenov (8 dní)
Technické parametre:
| Dosvit: | 145 m |
| Intenzita lúča: | 5250 cd |
| Odolnosť voči vode: | IPX-8 (vodotesný do 2 m) |
| Odolnosť voči pádu: | z výšky 1,5 m |
| Dióda: | LED Cree XLamp XM-L2 Cool White |
| Stroboskop: | Áno |
| Napájanie: | 1x 550 mAh 3,7V RCR123A nabíjateľná lítiová batéria |
| Rozmery: | Svietidlo: 63 x 21 mm |
| Hmotnosť: | Svietidlo: 51 g (bez batérie), Nabíjačka: 24 g |
| Priemer hlavy: | 21 mm |
Obsah balenia:
Pri odbornej optike je dôležitý nielen samotný produkt, ale aj správny výber podľa použitia, overený pôvod, dostupnosť a technická podpora po nákupe.
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Vybrané produkty si môžete pozrieť, porovnať alebo rezervovať osobne v našom showroome v Bratislave.
Pomôžeme s výberom vhodného prístroja podľa použitia, parametrov a požiadaviek na prax.
Nenašli sa žiadne príspevky
Povedzte nám o tom niečo a pomôžte ostatným urobiť správne rozhodnutie
Napísať recenziu