Oficiálna záruka výrobcu
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Produkty si môžete osobne pozrieť a vybrané modely aj vyskúšať priamo v showroome.
Inovácia na dosah ruky v podobe svietidla Olight Valkyrie PL-PRO s kompaktnými rozmermi a nízkou hmotnosťou. Môžete ho upevniť na akúkoľvek Picatinny alebo Weaver lištu. Montuje sa rýchlo a pohodlne pomocou rýchloupínacej montáže. Unikátna montáž má absolútne tichý kĺbový uzamykací mechanizmus. Svietidlo namontujete a demontujete jednoducho a bezproblémovo či už cez deň alebo v noci.
PL-2 PRO Valkyrie je najjasnejším kompaktným taktickým svietidlom na zbraň. Svietidlo využíva extrémne výkonnú LED diódu CREE XHP35 HI, ktorá prináša horúcich 1500 lumenov. Svietidlo využíva vstavanú nabíjaciu batériu vyrobenú úplne novou technológiou pre ešte dlhšiu výdrž. Svietidlo je vybavené objektívom TIR, ktorý poskytuje 280-metrový lúč, ktorý je stále dostatočne široký na to, aby ste mohli vidieť všade okolo vás. Robustný systém rýchleho uchytenia a uvoľnenia umožňuje ľahké namontovanie svietidla na ľubovoľnej strelnej zbrane s lištou typu 1913 alebo Glock.
PL-2 Valkyrie je vysoko výkonný nástroj na sebaobranu, ktorý oslepí protivníka v tesnej blízkosti v interiéri a zároveň ponúka extrémne dlhú vzdialenosť pre perfektné použitie na puškách ako je AR-15. Svietidlo zapnite pomocou pohodlného vypínača umiestneného v zadnej časti. Spínač je obojstranný, takže baterku môžu používať pravostranní aj ľavostranní používatelia.
Prevádzkové režimy / doba osvetlenia
- 1500 - 600 lúmenov / 1,5 min + 45 min
- 300 lúmenov / 90 min
Technická špecifikácia:
| Svetelný výkon / výdrž: | 1500 lm |
| Dosvit: | 280 m |
| Intenzita lúča: | 19600 cd |
| Odolnosť voči vode: | IPX-6 (odolné proti silnému prúdu striekajúcej vody) |
| Odolnosť voči pádu: | z výšky 1 m |
| Dióda: | LED Cree XHP 35 HI |
| Napájanie: | Zabudovaná polymérová batéria |
| Rozmery: | 83 x 36 |
| Hmotnosť: | 92 g |
Obsah balenia:
Pri odbornej optike je dôležitý nielen samotný produkt, ale aj správny výber podľa použitia, overený pôvod, dostupnosť a technická podpora po nákupe.
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Vybrané produkty si môžete pozrieť, porovnať alebo rezervovať osobne v našom showroome v Bratislave.
Pomôžeme s výberom vhodného prístroja podľa použitia, parametrov a požiadaviek na prax.
Nenašli sa žiadne príspevky
Povedzte nám o tom niečo a pomôžte ostatným urobiť správne rozhodnutie
Napísať recenziu