Oficiálna záruka výrobcu
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Produkty si môžete osobne pozrieť a vybrané modely aj vyskúšať priamo v showroome.
Olight BALDR Pro je profesionálne svietidlo so zeleným laserovým zameriavačom a bielou LED diódou s lištou Picatinny (MIL-STD-1913) alebo Glock. Vďaka dvom batériám CR123A je maximálny výkon BALDR Pro 1350 lúmenov. Studená biela LED a TIR šošovka zaisťujú nekompromisný výkon. Výkon diódy je možné nastaviť aj na 300 lúmenov nepretržitého osvetlenia. Lúč vyžarovaný zeleným laserom je zreteľne viditeľný počas noci aj dňa. Inštalácia a odpojenie svetla je ľahké a to stlačením, alebo uvoľnením bočného výkyvného ramena. Hlavné telo baterky je vyrobené zo zliatiny hliníka pre extrémne vysokú pevnosť a spoľahlivosť. BALDR Pro je kvalitná voľba pre profesionálnych používateľov s vynikajúcou ľahkosťou použitia, vysokým jasom a extrémne výkonným výkonom.
Jedinečné LED svietidlo na zbraň OLIGHT BALDR s kompaktnými rozmermi a nízkou hmotnosťou. Baldr obsahuje tri dostupné nastavenia svetla: môžete si vybrať iba LED svetlo, len laser alebo laser v kombinácií s LED svetlom. Môžete ho upevniť na akúkoľvek Picatinny alebo Weaver lištu. Montuje sa rýchlo a pohodlne pomocou rýchloupínacej montáže. Unikátna montáž má absolútne tichý kĺbový uzamykací mechanizmus. Svietidlo namontujete a demontujete jednoducho a bezproblémovo či už cez deň alebo v noci.
Baldr je vysoko výkonný nástroj na sebaobranu, ktorý oslepí protivníka v tesnej blízkosti v interiéri a zároveň ponúka extrémne dlhú vzdialenosť pre perfektné použitie na puškách ako je AR-15.
Technická špecifikácia:
| Svetelný výkon / výdrž: | 1350 lm / 1 min / 500 lm 115 min / 300 lm 210 min |
| Dosvit: | 260 m |
| Intenzita lúča: | 16900 cd |
| Odolnosť voči vode: | IPX-4 (odolné proti silnému prúdu striekajúcej vody) |
| Odolnosť voči pádu: | z výšky 1 m |
| Stroboskop: | Áno |
| Napájanie: | 2x CR123A |
| Rozmery: | 84 x 36,5 mm |
| Hmotnosť: | 129 g |
Obsah balenia:
Pri odbornej optike je dôležitý nielen samotný produkt, ale aj správny výber podľa použitia, overený pôvod, dostupnosť a technická podpora po nákupe.
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Vybrané produkty si môžete pozrieť, porovnať alebo rezervovať osobne v našom showroome v Bratislave.
Pomôžeme s výberom vhodného prístroja podľa použitia, parametrov a požiadaviek na prax.
Nenašli sa žiadne príspevky
Povedzte nám o tom niečo a pomôžte ostatným urobiť správne rozhodnutie
Napísať recenziu