Oficiálna záruka výrobcu
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Produkty si môžete osobne pozrieť a vybrané modely aj vyskúšať priamo v showroome.
Odolné telo s protišmykovou textúrou je vyrobené z leteckého hliníka pokrytého tvrdou eloxáciou typu III. Svietidlo je utesnené systémom O-krúžkov, ktorý zaručuje vodeodolnosť IPX-8 (odolnosť proti ponoreniu do hĺbky 2 m po dobu 30 minút). Pokročilý elektronický systém riadi spotrebu energie smerujúcu na efektívnu LED diódu, vďaka ktorej svieti baterka vo zvolenom režime rovnakým výkonom až do úplného vybitia batérie. Elektronický systém chráni pred prehriatím diódy v najvyššom režime, ktorý po 4 minútach zníži prúd a stabilizuje svetlo na úrovni 500 lúmenov.

Baterka má dva spínače: jeden na boku, umiestnený pred hlavou baterky, a druhý zozadu. Vďaka takmer tichému chodu umožňuje zadné tlačidlo použitie baterky na taktické operácie. Zadný spínač tiež umožňuje rýchly prístup jedným kliknutím do najvyššieho alebo stroboskopického režimu. Bočný spínač má tiež funkciu blokovania nekontrolovaného zapínania a vypínania.

Svietidlo Warrior Mini je napájané z priloženej vlastnej batérie 18650 s kapacitou 3 500 mAh, ktorú je možné nabíjať pomocou magnetickej nabíjačky USB Olight MCC3 (súčasť sady).
LED dióda na bočnom prepínači informuje o úrovni nabitia batérie:
Režimy prevádzky / životnosť (pomocou dodanej batérie)
Technické parametre:
| Svetelný výkon / výdrž: | 1500 lm / 4 min/ 218 min, 500 lm / 18 hod, 120 lm / 150 hod, 15 lm / 1 lm 45 dní, / stroboskop |
| Dosvit: | 190 m |
| Intenzita lúča: | 9025 cd |
| Odolnosť voči vode: | vodotesná do 2 m |
| Odolnosť voči pádu: | z výšky 1,5 m |
| Doba nabíjania: | 5 hodín |
| Napájanie: | 1x 3500 mAh 18650 nabíjateľná lítiová batéria |
| Rozmery: | Svietidlo: 106 x 23 mm |
| Hmotnosť: | Svietidlo: 105 g |
| Priemer hlavy: | 23 mm |
Obsah balenia:
Pri odbornej optike je dôležitý nielen samotný produkt, ale aj správny výber podľa použitia, overený pôvod, dostupnosť a technická podpora po nákupe.
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Vybrané produkty si môžete pozrieť, porovnať alebo rezervovať osobne v našom showroome v Bratislave.
Pomôžeme s výberom vhodného prístroja podľa použitia, parametrov a požiadaviek na prax.
Nenašli sa žiadne príspevky
Povedzte nám o tom niečo a pomôžte ostatným urobiť správne rozhodnutie
Napísať recenziu