Oficiálna záruka výrobcu
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Produkty si môžete osobne pozrieť a vybrané modely aj vyskúšať priamo v showroome.
Maličké svietidlo OLIGHT I3E EOS vybavené Philips Luxeon TX diódou ponúka výborný výkon 90 lúmenov. Svietidlo je napájané z jednej mikrotužkovej AAA batérie (súčasťou balenia). Svetelný kužeľ je široký a veľmi plynulý. Vďaka miniatúrnym rozmerom je svietidlo vhodné pre každodenné použitie, môžete ho mať neustále pri sebe, nosiť ho vo vrecku, v kabelke alebo na kľúčoch. Vyrobené je z kvalitného leteckého duralu s odolnou povrchovou úpravou Hard Anodized III. Je vodeodolné do hĺbky 2 m, odolné voči pádu z 1 m. Dodávané je v malej krabičke.
Technická špecifikácia:
| Svetelný výkon: | Doba svietenia: |
| 90 lm | 70 min (NiMh) 45 min (Alkaline) |
| Dosvit: | 44 m |
| Intenzita lúča: | 500 cd |
| Odolnosť voči vode: | IPX8 |
| Odolnosť voči pádu: | z výšky 1 m |
| Dióda: | Philips Luxeon TX |
| Napájanie: | 1x AAA |
| Rozmery: | 60,5 x 14 mm |
| Hmotnosť: | 19,4 g (bez batérie) |
| Záruka: | Doživotná |
Obsah balenia:
1x Svietidlo OLIGHT I3E EOS čierne
1x Batéria AAA
1x Návod v slovenskom jazyku
Pri odbornej optike je dôležitý nielen samotný produkt, ale aj správny výber podľa použitia, overený pôvod, dostupnosť a technická podpora po nákupe.
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Vybrané produkty si môžete pozrieť, porovnať alebo rezervovať osobne v našom showroome v Bratislave.
Pomôžeme s výberom vhodného prístroja podľa použitia, parametrov a požiadaviek na prax.
Nenašli sa žiadne príspevky
Povedzte nám o tom niečo a pomôžte ostatným urobiť správne rozhodnutie
Napísať recenziu