Oficiálna záruka výrobcu
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Produkty si môžete osobne pozrieť a vybrané modely aj vyskúšať priamo v showroome.
I1R 2 EOS je aktualizovaná verzia I1R EOS. Táto mimoriadne malá baterka na kľúče dosahuje neuveriteľný maximálny výkon 150 lúmenov vďaka úplne novej LED dióde. Model I1R 2 je vyrobený zo zliatiny hliníka a má vstavanú nabíjateľnú lítium-iónovú batériu, ktorá sa nabíja cez port Micro-USB bez rozloženia svetla. Vďaka svojej kompaktnej veľkosti a duálnym režimom (5 a 150 lúmenov) je i1R 2 perfektnou baterkou na kľúčenky pre každodenné nosenie.
Technická špecifikácia:
| Svetelný výkon: | Doba svietenia: |
| 150 lm | 15 min |
| 5 lm | 6 hod |
| Dosvit: | 40 m |
| Intenzita lúča: | 400 cd |
| Odolnosť voči vode: | IPX8 |
| Odolnosť voči pádu: | z výšky 1 m |
| Napájanie: | 1x Li-ion batéria zabudovaná |
| Rozmery: | 44 x 15 mm |
| Hmotnosť: | 13,5 g |
| Záruka: | Doživotná |
Obsah balenia:
1x Svietidlo OLIGHT I1R EOS
1x Návod v slovenskom jazyku
Pri odbornej optike je dôležitý nielen samotný produkt, ale aj správny výber podľa použitia, overený pôvod, dostupnosť a technická podpora po nákupe.
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Vybrané produkty si môžete pozrieť, porovnať alebo rezervovať osobne v našom showroome v Bratislave.
Pomôžeme s výberom vhodného prístroja podľa použitia, parametrov a požiadaviek na prax.
Nenašli sa žiadne príspevky
Povedzte nám o tom niečo a pomôžte ostatným urobiť správne rozhodnutie
Napísať recenziu