Oficiálna záruka výrobcu
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Produkty si môžete osobne pozrieť a vybrané modely aj vyskúšať priamo v showroome.
Baton 3 je vylepšená verzia predchádzajúceho modelu S1R Baton II s priekopníckou bezdrôtovou nabíjačkou. Už sa nemusíte starať o životnosť batérie! Výdrž batérie Baton 3 vydrží až 20 dní. S prémiovou edíciou môže výdrž batérie dosiahnuť 94 dní s bezdrôtovým nabíjacím puzdrom, ktoré nabije batériu 3 až 3,7-krát.
Baton 3 má rovnaké kompaktné telo ako S1R Baton II, ale s novou protišmykovou textúrou tela pre rafinovanejší vzhľad a vylepšenú priľnavosť. Obojsmernú vreckovú sponu, ako aj plochý magnetický koniec, je možné pripevniť za rôznych okolností pre prácu bez použitia rúk.

Svietidlo Baton 3 je napájané batériou 550 mAh 3,7 V IMR 16340 ktorú je možné nabíjať pomocou magnetickej nabíjačky USB Olight MCC1 (súčasť sady).

Režimy prevádzky / životnosť (pomocou dodanej batérie)
Technické parametre:
| Dosvit: | 166 m |
| Intenzita lúča: | 6889 cd |
| Odolnosť voči vode: | vodotesná do 2 m |
| Odolnosť voči pádu: | z výšky 1,5 m |
| Doba nabíjania: | 5 hodín |
| Napájanie: | 1x 550 mAh 16340IMR nabíjateľná lítiová batéria |
| Rozmery: | Svietidlo: 63 x 21 mm |
| Hmotnosť: | Svietidlo: 53 g |
| Priemer hlavy: | 21 mm |
Obsah balenia:
Pri odbornej optike je dôležitý nielen samotný produkt, ale aj správny výber podľa použitia, overený pôvod, dostupnosť a technická podpora po nákupe.
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Vybrané produkty si môžete pozrieť, porovnať alebo rezervovať osobne v našom showroome v Bratislave.
Pomôžeme s výberom vhodného prístroja podľa použitia, parametrov a požiadaviek na prax.
Nenašli sa žiadne príspevky
Povedzte nám o tom niečo a pomôžte ostatným urobiť správne rozhodnutie
Napísať recenziu