Oficiálna záruka výrobcu
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Produkty si môžete osobne pozrieť a vybrané modely aj vyskúšať priamo v showroome.
Vortex Razor HD Gen III 1-10x24 FFP EBR-9 MRAD je špičkový LPVO puškohľad navrhnutý pre profesionálne taktické, športové a dynamické použitie, kde je potrebné spojiť rýchlosť kolimátora s možnosťou presnej streľby na väčšie vzdialenosti. Vďaka rozsahu zväčšenia 1–10×, osnove v prvej ohniskovej rovine, jasnému osvetleniu a prémiovej optike Razor HD ponúka výnimočnú univerzálnosť od blízkych cieľov až po náročnejšiu prácu na diaľku.
Taktická streľba, športová a dynamická streľba, profesionálne nasadenie, použitie na karabínach, rýchle mierenie na 1×, presnejšia streľba na stredné a dlhšie vzdialenosti, súťažné použitie a situácie, kde je výhodou široký rozsah zväčšenia v jednom kompaktnom puškohľade.
Razor HD Gen III 1-10x24 je navrhnutý ako univerzálne LPVO pre náročné situácie. Na 1× umožňuje veľmi rýchle mierenie a sledovanie cieľa, zatiaľ čo 10× zväčšenie poskytuje dostatok detailu pre presnejšiu streľbu na väčšie vzdialenosti.
Osnova EBR-9 MRAD v prvej ohniskovej rovine umožňuje pracovať s korekciami pri každom zväčšení. V kombinácii s prémiovou optikou Razor HD, robustným 34 mm tubusom, presnými MRAD klikmi a odolnou konštrukciou ide o puškohľad pripravený na najnáročnejšie taktické, športové aj profesionálne použitie.
Vortex Razor HD Gen III 1-10x24 FFP EBR-9 MRAD je prémiový LPVO puškohľad pre používateľov, ktorí hľadajú maximálnu univerzálnosť, rýchle mierenie na 1×, presnú prácu na 10×, FFP osnovu, MRAD korekcie a profesionálnu odolnosť v jednom špičkovom zariadení.
Čo nájdete v balení
Prémiový puškohľad Vortex Razor HD Gen III 1-10x24 FFP Black s variabilným zväčšením 1× – 10×, osnovou EBR-9 MRAD v prvej ohniskovej rovine, 34 mm tubusom, osvetlenou osnovou, špičkovým HD optickým systémom a odolnou konštrukciou pre taktické, služobné a športové použitie od krátkych až po dlhšie vzdialenosti
| Typ | Puškohľad |
| Určenie | Taktické použitie, služobné použitie a športová streľba |
| Telo | Robustné jednodielne telo |
| Farba | Čierna |
| Priemer tubusu | 34 mm |
| Typ vežičiek | Kryté vežičky |
| Krok nastavenia | 0,1 MRAD |
| Posun na jednu otáčku | 10 MRAD |
| Maximálna výšková korekcia | 30 MRAD |
| Maximálna stranová korekcia | 30 MRAD |
| Vodotesnosť | Áno |
| Hmluvzdornosť | Áno |
| Odolnosť voči nárazom | Áno |
| Zväčšenie | 1× – 10× |
| Priemer objektívu | 24 mm |
| Optický systém | HD Optical System |
| Povrchová úprava šošoviek | Fully Multi-Coated |
| Ohnisková rovina | Prvá ohnisková rovina (FFP) |
| Osnova | EBR-9 (MRAD), osvetlená |
| Nastavenie paralaxy | 150 yd |
| Očný reliéf | 3,6" / cca 91 mm |
| Zorné pole na 100 yd | 116,0 – 11,7 ft |
| Zorné pole na 100 m | cca 38,7 – 3,9 m |
| Osvetlenie osnovy | Áno |
| Rýchle zaostrenie osnovy | Áno |
| Variabilné zväčšenie | Áno |
| FFP osnova | Áno, EBR-9 MRAD |
| Osvetlená osnova | Áno |
| Presná MRAD korekcia | Áno |
| Univerzálne použitie 1× – 10× | Áno |
| Integrovaná páčka zväčšenia | Áno |
| Antireflexná úprava | Áno, plne viacvrstvová |
| Ochrana vonkajších šošoviek | ArmorTek® |
| Batéria | CR2032 |
| Napájanie | Batériové napájanie pre osvetlenie osnovy |
| Dĺžka | 10,1" / cca 257 mm |
| Hmotnosť | 21,5 oz / cca 610 g |
Technické údaje vychádzajú z oficiálnej dokumentácie Vortex.
Pri odbornej optike je dôležitý nielen samotný produkt, ale aj správny výber podľa použitia, overený pôvod, dostupnosť a technická podpora po nákupe.
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Vybrané produkty si môžete pozrieť, porovnať alebo rezervovať osobne v našom showroome v Bratislave.
Pomôžeme s výberom vhodného prístroja podľa použitia, parametrov a požiadaviek na prax.
Nenašli sa žiadne príspevky
Povedzte nám o tom niečo a pomôžte ostatným urobiť správne rozhodnutie
Napísať recenziu