StarLight Opto-Electronics GLF1-1600-11.0, 1-armig, Armlänge 1600 mm, aktiver Durchmesser 11 mm
0.00 Hodnotenie 0
Cena bez DPH
Doprava od
Už čoskoro
Pomôžeme vám vybrať podobný tovar!
Napíšte nám do online chatu.
Opýtať sa otázku
Cenová ponuka
Potrebujete poradiť?
Kontaktujte špecialistu
14-dňová záruka vrátenia a výmeny
Martin Latal – Hlavný technický špecialista – profesionálny výber vybavenia na mieru
Martin Latal
Hlavný technický špecialista
Poradím vám s výberom podľa vašich potrieb a účelu použitia
Exkluzívne výhody pre našich zákazníkov
Nakupujte s istotou a exkluzívnymi výhodami od nás.
14 DNI
na vrátenie
Bezpečný nákup
Šifrované platby
Podpora
Po–Pi 9–18
Firemné nákupy
IČ DPH
  • Všetko o produkte
  • Popis
  • Recenzie
Popis
Faseroptischer Lichtleiter
1-armiger flexibler Glasfaser-Lichtleiter verschiedenen Längen und Stärken
Der Lichtleiter (für Optikbuchse mit Durchmesser 15 mm) passt sowohl an alle Kaltlichtquellen von StarLight als auch an entsprechende Geräte anderer Hersteller. In anderen Fällen sind Anpassungen und Sonderfertigungen jederzeit möglich. Mit Zubehör kann der Lichtleiter optimal positioniert werden.
  • Für Halogen- und LED-Lichtquellen
  • Ausführungen mit mehreren frei beweglichen Armen
  • Sehr gute Transmission
  • Hohe Flexibilität und Lichtausbeute
  • Punktförmige Beleuchtung
  • Adaptierbar auf Lichtquellen aller Hersteller
  • Kundenorientiert anpassbar
Technische Daten
  • Anzahl der Arme 1
  • Durchmesser aktive Lichtleitung 11 mm
  • Länge 1600 mm
  • Lichtleiteranschluss Standard 15 mm
  • Durchmesser Lichtausgang 13 mm
  • Durchmesser Lichteingang 15 mm
  • Außendurchmesser Schlauch 10 mm
  • Beleuchtung punktförmig
  • Abstrahlwinkel 70°
  • Material Schlauch PVC, schwarz
  • Zollwarennummer 85447000
Prečo nakúpiť v Sonata Optics
Oficiálna záruka výrobcu
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Showroom Bratislava
Vybrané produkty si môžete pozrieť, porovnať alebo rezervovať osobne v našom showroome v Bratislave.
Odborné poradenstvo
Pomôžeme s výberom vhodného prístroja podľa použitia, parametrov a požiadaviek na prax.
Recenzie zákazníkov
Nenašli sa žiadne príspevky
Používali ste tento produkt?
Povedzte nám o tom niečo a pomôžte ostatným urobiť správne rozhodnutie
Napísať recenziu