- Všetko o produkte
- Popis
- Recenzie
Popis
Digitálny fotoaparát Levenhuk C310 NG možno používať s biologickými, metalurgickými a stereomikroskopmi akejkoľvek značky. Je veľmi spoľahlivý a ľahko sa používa, aj keď ste v oblasti mikrofotografie úplný nováčik. Levenhuk C310 NG vám pomôže vytvoriť pôsobivý archív vašich pozorovaní, či už z fotografií alebo videozáznamov.
Jednoducho nainštalujte fotoaparát na mikroskop a pomocou kábla USB ho pripojte k stolovému alebo prenosnému počítaču. Potom môžete nielen študovať preparáty v reálnom čase na monitore, ale aj zhotovovať vysokokvalitné snímky a videozáznamy, ktoré môžete uložiť na pevný disk na ďalšie použitie alebo úpravy.
Súprava obsahuje aj CD so špeciálnou softvérovou aplikáciou, ktorá umožňuje upravovať predtým uložené snímky: zväčšovať, orezávať, meniť ich kontrast atď. Po dokončení môžete obrázky uložiť v požadovanom formáte: *.jpg, *.bmp, *.png, *.tif, *.gif, *.psd, *.ico atď.
Softvér Levenhuk ToupView pre systém Windows je v súčasnosti k dispozícii v ôsmich jazykoch: angličtina, francúzština, nemčina, poľština, ruština, zjednodušená čínština, tradičná čínština a turečtina.
Aby ste zaistili čo najlepší výkon svojho nového fotoaparátu, uistite sa, že váš počítač spĺňa systémové požiadavky uvedené výrobcom. Kompatibilné operačné systémy sú Mac OS 10.6-10.10, Linux 2.6, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, 8 a 10. Na pripojenie je potrebný port USB 2.0.
Obsah súpravy:
- Digitálny fotoaparát Levenhuk pre mikroskopy
- USB kábel
- Inštalačné CD so softvérovou aplikáciou na úpravu obrazu Levenhuk ToupView a potrebnými ovládačmi
- Užívateľská príručka a záručný list
Digitálny fotoaparát Levenhuk C310 NG je kompatibilný s mikroskopmi s priemerom tubusu okuláru 23,2 mm.
| Špecifikácie | |
|---|---|
| MAX rozlíšenie | 2048x1536 |
| Počet megapixelov | 3,0 |
| Senzor | 1/2" CMOS |
| Veľkosť pixelu | 3,2x3,2 |
| Citlivosť, v/lux.s@550 nm | 1,0 |
| Čas expozície, ms | 0,13-2000 |
| Video | áno |
| Rýchlosť | 8 snímkov za sekundu pri rozlíšení 2048x1536 22 snímkov za sekundu pri rozlíšení 1024x768 43 snímkov za sekundu pri rozlíšení 680x510 |
| Aktívny rozsah | 61dB |
| Umiestnenie | trubica okulára (bez okulára) |
| Formát okulára | *.jpg, *.bmp, *.png, *.tif, *.gif, *.psd, *.ico atď. |
| Video formát | výstup: *.wmv, *.h264, *.avi vstup: *.wmv, *.asf, *.avi, *.mp4, *.m4v, *.3gp, *.3g2, *.3gp2, *.3gpp, *.mov, *.mkv, *.flv, *.rm, *.rmvb, *.h264, *.h265 |
| Spektrálny rozsah | 380-650 nm (zabudovaný IR filter) |
| Expozícia | ERS |
| Vyváženie bielej | automatické/ručné |
| Nastavenie expozície | automatické/ručné |
| Programovateľné funkcie | veľkosť obrazu, jas, expozičný čas |
| Zásuvka | USB 2.0, 480 Mb/s |
| Požiadavky na systém | Mac OS 10.6-10.10, Linux 2.6, Windows XP/Vista/7/8/10 (32-bitové a 64-bitové) CPU do 2,8 GHz Intel Core 2 alebo vyšší USB port 2.0 |
| Softvér | Ovládač USB 2.0, Levenhuk ToupView (Mac a Linux - Levenhuk Image Editor) |
| Jazyková lokalizácia softvéru | Levenhuk ToupView (Windows): EN, FR, DE, PL, RU, ZH, TR Levenhuk Image Editor (Mac a Linux): EN |
| Telo | metalický, čierny lak so zlatým lemovaním |
| Napájanie | prostredníctvom kábla USB 2.0 |
| Teplotný rozsah | -10... 50 °C |
| Použitie | Všeobecne použiteľný výrobok. Môžu ho používať deti staršie ako 3 roky. |