Oficiálna záruka výrobcu
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Produkty si môžete osobne pozrieť a vybrané modely aj vyskúšať priamo v showroome.
Monokulárny ďalekohľad Levenhuk New Wise PRO ED 10x50 je profesionálny optický prístroj určený na spoľahlivé používanie v teréne. Vďaka 10× zväčšeniu, veľkému 50 mm objektívu, ED šošovkám, hranolom BaK-4 a viacnásobným antireflexným vrstvám poskytuje jasný, kontrastný a detailný obraz s minimálnou chromatickou aberáciou v celom zornom poli.
Pozorovanie prírody, krajiny, zvierat, vtákov, vzdialených objektov aj blízkych detailov, turistika, cestovanie, dlhé túry, použitie za súmraku, v daždi, pri zmenách teploty a stabilné pozorovanie zo statívu.
Levenhuk New Wise PRO ED 10x50 kombinuje veľký 50 mm objektív, ED optiku, široké zorné pole a odolné vodotesné telo. Vďaka jasnému obrazu, pohodlnému očnému reliéfu, plynulému zaostrovaniu a možnosti uchytenia na statív je vhodný na presné pozorovanie v prírode, na cestách aj počas celoročných outdoorových aktivít.
Presné optické parametre, obsah balenia a kompletné technické údaje nájdete nižšie v sekcii Technické parametre.
Binokulárny ďalekohľad 10×50 ED IP67 – Levenhuk (kompaktný)
| Značka | Levenhuk |
| Záruka | životnosť |
| Zväčšenie | 10× |
| Určenie | armádne / poľné / lov / rybolov |
| Priemer objektívu | 50 mm |
| Materiál optiky | ED sklo |
| Okulár | 4 prvky v 3 skupinách |
| Objektív | 3 prvky v 2 skupinách |
| Povrchová úprava | Viacnásobná antireflexná |
| Výstupná pupila | 5 mm |
| Očný reliéf | 22 mm |
| Zorné pole | 6,2° (108 m / 1000 m) |
| Najkratšie zaostrenie | 3 m |
| Dioptrická korekcia | ±4 |
| Telo | Vysokopevnostný ABS plast |
| Očnice | otočné (3 polohy) |
| Plnenie | dusík |
| Hermetickosť | áno |
| Vodotesnosť | IP67 (prachotesné, dočasné ponorenie) |
| Vlhkosť | odolné |
| Teplotný rozsah | -20 až +55 °C |
| Montáž na statív | áno |
| Rozmery balenia | 14 × 6 × 6 cm |
| Hmotnosť | 0,45 kg |
| EAN | 5905555027173 |
Pri odbornej optike je dôležitý nielen samotný produkt, ale aj správny výber podľa použitia, overený pôvod, dostupnosť a technická podpora po nákupe.
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Vybrané produkty si môžete pozrieť, porovnať alebo rezervovať osobne v našom showroome v Bratislave.
Pomôžeme s výberom vhodného prístroja podľa použitia, parametrov a požiadaviek na prax.
Nenašli sa žiadne príspevky
Povedzte nám o tom niečo a pomôžte ostatným urobiť správne rozhodnutie
Napísať recenziu