- Všetko o produkte
- Popis
- Parametre
- Recenzie
Popis
SZP-10 binokulárna stereofónna hlava so zoomom
Osvetlenie
Osvetlenie môžu zabezpečiť externé zdroje svetla alebo nasledujúce statívy:
ST-151; ST-153; SZ-STL3Led; ST-155; ST-156; SZ-STL8
Zaostrovanie
Zaostrovanie sa dosahuje použitím jedného z nasledujúcich statívov
ST-150; ST-151; ST-152; ST-153; SZ-STL1H; SZ-STL2H; SZ-STL3Led; SZ-STL3; SZ-STL4; ST-155; ST-156; SZ-STL8
Ak sa má použiť iný pridržiavací systém, pridržiavací krúžok musí mať priemer 76 mm.
Hlavica
- Binokulárne ďalekohľady otočné o 360° s náklonom 30°.
- Obe očnice nastaviteľné na +- 5 dioptrií
- Nastavenie očného reliéfu 52-75 mm.
Očnice
- Očnice so širokým zorným poľom: WF10x/22
- Achromatický objektív: 1X
- Pracovná vzdialenosť: 80 mm
- Rozsah zväčšenia: 0,8x - 80x (faktor zväčšenia: 10:1).
- Maximálne štandardné zväčšenie: 80x (možno rozšíriť až na 320x).
Príslušenstvo:
Návod na použitie Prachový kryt
Technické parametre
Binokulárna stereozoom hlava s CMO optickým systémom a rozsahom zväčšenia 8× – 80×
Kategória
| Skupina produktu | Stereomikroskopická hlava |
| Typ | Binokulárna stereozoom hlava |
Kontrastné metódy
| Svetlé pole | Áno |
| Tmavé pole | Voliteľné |
| Jednoduchá polarizácia | Voliteľná |
Konštrukcia
| Typ tubusu | Binokulárny |
| Materiál konštrukcie | Plastový odliatok / hliníkové prevody |
| Sklon tubusu | 30° |
| Otáčanie hlavy | 360° |
| Vnútorný priemer tubusu | 30 mm |
| Vnútorný priemer držiaka hlavy | 76 mm |
Optika
| Optický systém | CMO / Galileovský, korigovaný na nekonečno |
| Interpupilárna vzdialenosť | 52 – 75 mm |
| Dioptrická korekcia | Áno |
| Antifungálna úprava | Áno |
Okulár
| Zväčšenie okulárov | 10× |
| Zorné číslo | 24 mm |
| Planárny typ | Áno |
| Mikrometrická stupnica | Voliteľná |
| Priemer mikrometrického sklíčka | 26 mm |
| High Eye Point | Áno |
| Gumené očnice | Áno |
| Výsuvné ochrany | Áno |
Objektívy / Zoom
| Typ objektívu | Planachromatický 1× |
| Typ zoomu | Parfokálny achromatický |
| Celkové zväčšenie | 8× – 80× |
| Pomer zoomu | 10 : 1 |
| Pracovná vzdialenosť | 80 mm |
| Aretačné kroky zoomu | 0,8×; 1×; 2×; 3×; 4×; 6×; 8× |
Rozmery a hmotnosť
| Výška hlavy | 320 mm |
| Šírka hlavy | 140 mm |
| Hĺbka hlavy | 240 mm |
| Hmotnosť produktu | 2 kg |
Príslušenstvo v balení
| Protiprachový kryt | Áno |
| Návod na použitie | Digitálna verzia na stiahnutie |
Informácie o produkte
| Doplňujúca informácia | Pozorovanie v prechádzajúcom a incidentnom svetle závisí od zvolenej konfigurácie stojana a osvetlenia. |
Technické údaje podľa oficiálneho datasheetu výrobcu.
Recenzie zákazníkov
Nenašli sa žiadne príspevky
Odporúčané príslušenstvo
Войдите в учётную запись, чтобы мы могли сообщить вам об ответе
Optika Stereohlava SZP-10, binokulárna zoom hlava, s okulármi WF10×/22 mm
3 652,00 EUR
Cena bez DPH
2 969,11 EUR
Pridať do košíka
‹