Oficiálna záruka výrobcu
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Produkty si môžete osobne pozrieť a vybrané modely aj vyskúšať priamo v showroome.
Stereo mikroskopická zostava OPTIKA SLX-5 je profesionálne riešenie pre kontrolu, montáž a dokumentáciu technických detailov. Kombinuje trinokulárnu stereo hlavicu s parfokálnym zoom systémom a stabilný stojan s horizontálnym ramenom, ktorý umožňuje flexibilné nastavenie polohy mikroskopu nad pracovnou plochou. Optický systém poskytuje ostrý obraz s veľkou hĺbkou ostrosti a realistickým 3D zobrazením.
Kontrola kvality v priemysle, montáž elektronických komponentov, analýza plošných spojov (PCB), servisné pracoviská, technické laboratóriá, vývojové pracoviská a dokumentácia drobných mechanických alebo elektronických súčiastok.
Stojan s horizontálnym ramenom umožňuje jednoduché nastavenie pracovnej polohy mikroskopu nad rôzne veľkými objektmi. Používateľ môže mikroskop presne umiestniť nad pracovnú plochu bez nutnosti presúvať skúmaný objekt, čo výrazne zvyšuje komfort práce pri montážnych alebo kontrolných úlohách.
Presné optické parametre, rozsah zväčšenia a rozmery stojana nájdete nižšie v sekcii Technické parametre.
Stereozoom mikroskopická zostava s trinokulárnou hlavou, optickým systémom Greenough a stabilným kĺbovým ramenovým stojanom pre presnú priemyselnú a laboratórnu inšpekciu
| Skupina produktu | Stereozoom mikroskop – zostava |
| Séria | SLX |
| Optický systém | Greenough |
| Typ hlavy | Trinokulárna |
| Pomer rozdelenia svetla | 50 / 50 (okuláre / kamera) |
| Sklon tubusu | 45° |
| Otáčanie hlavy | 360° |
| Materiál konštrukcie | Plastové odliatky / hliníkové prevody |
| Svetlé pole | Áno |
| Jednoduché polarizačné pozorovanie | Voliteľné |
| Interpupilárna vzdialenosť | 51 – 75 mm |
| Dioptrická korekcia | Obojstranná |
| Antifungálna úprava optiky | Áno |
| Typ | WF 10× / Ø21 mm, High Eye Point |
| Zorné pole | 21 mm |
| Fixácia okulárov | Skrutkou |
| Gumené očnice | Áno |
| Mikrometrická stupnica | Voliteľná |
| Priemer mikrometrického sklíčka | 23 mm |
| Typ zoomu | Parfokálny achromatický |
| Zoom | 0,7× – 4,5× |
| Celkové zväčšenie | 7× – 45× |
| Pomer zväčšenia | 6,43 : 1 |
| Pracovná vzdialenosť | 100 mm |
| Mechanizmus | Hrubé zaostrovanie |
| Typ pohonu | Ozubený hrebeň a pastorok |
| Celkový zdvih | 110 mm |
| Regulácia momentu | Áno |
| Typ stojana | Kĺbové prevesené rameno |
| Výška stojana | 420 mm |
| Dĺžka horizontálneho ramena | 430 mm |
| Rozmery základne | 230 × 230 mm |
| Priemer stĺpa | 32 mm |
| Max. výška vzorky | 400 mm |
| Uchytenie hlavy | Ø 76 mm |
| Výška zostavy | 435 mm |
| Šírka základne | 230 mm |
| Hĺbka základne | 230 mm |
| Hmotnosť | cca 17,6 kg |
| Typ pozorovania | Stereoskopické (3D) |
| Príslušenstvo | Protiprachový kryt, návod na použitie |
Technické údaje podľa oficiálneho datasheetu výrobcu.
Pri odbornej optike je dôležitý nielen samotný produkt, ale aj správny výber podľa použitia, overený pôvod, dostupnosť a technická podpora po nákupe.
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Vybrané produkty si môžete pozrieť, porovnať alebo rezervovať osobne v našom showroome v Bratislave.
Pomôžeme s výberom vhodného prístroja podľa použitia, parametrov a požiadaviek na prax.
Nenašli sa žiadne príspevky
Povedzte nám o tom niečo a pomôžte ostatným urobiť správne rozhodnutie
Napísať recenziu