Oficiálna záruka výrobcu
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Produkty si môžete osobne pozrieť a vybrané modely aj vyskúšať priamo v showroome.
Laboratórny stojan OPTIKA ST-155 je robustná pracovná základňa určená pre stereo mikroskopické hlavice. Moderná konštrukcia obsahuje prechádzajúce aj dopadajúce LED osvetlenie s reguláciou intenzity, čo umožňuje optimálne nasvietenie rôznych typov vzoriek. Stabilná základňa a presný zaostrovací mechanizmus zabezpečujú komfortnú a spoľahlivú prácu pri kontrole a analýze objektov.
Kontrola kvality v priemysle, montáž jemných mechanických a elektronických komponentov, analýza technických dielov, servisné pracoviská a laboratóriá využívajúce stereo mikroskopy.
Kombinácia dopadajúceho a prechádzajúceho osvetlenia umožňuje optimálne osvetliť rôzne typy vzoriek – nepriehľadné aj priehľadné. Stabilná konštrukcia stojana zabezpečuje presné zaostrenie a komfortnú prácu aj pri dlhodobom používaní stereo mikroskopu.
Kompletné rozmery stojana a technické parametre nájdete nižšie v sekcii Technické parametre.
Veľký laboratórny stojan s pevným ramenom, mechanizmom zaostrovania a LED incidentným aj prechádzajúcim osvetlením pre stereo mikroskopy
| Skupina produktu | Stojan pre stereo mikroskop |
| Séria | ST |
| Typ stojana | Pevné rameno |
| Držiak hlavy | Integrovaný |
| Uchytenie hlavy | Ø 76 mm |
| Posuv držiaka hlavy | Pozdĺž pevného ramena |
| Mechanizmus | Hrubé zaostrovanie |
| Typ pohonu | Ozubený hrebeň a pastorok |
| Regulácia tuhosti | Áno |
| Ovládanie | Obojstranné zaostrovacie kolieska |
| Difúzna doska pre prechádzajúce svetlo | Áno |
| Kontrastná doska | Čierna / biela |
| Držiaky vzorky | Áno |
| Typ | LED |
| Výkon LED | 3 W |
| Regulácia intenzity | Áno |
| Farebná teplota | 6300 K |
| Životnosť LED | cca 50 000 h |
| Typ | LED |
| Výkon LED | 3 W |
| Regulácia intenzity | Áno |
| Farebná teplota | 6300 K |
| Životnosť LED | cca 50 000 h |
| Napätie | 110 – 240 V AC |
| Frekvencia | 50 / 60 Hz |
| Max. príkon | 7 W |
| Rozmery základne | 330 × 290 mm |
| Výška základne | 40 mm |
| Výška pevného ramena | 340 mm |
| Série mikroskopov | SZM, SZN, SZP |
| Použitie | Stereo mikroskopy pre laboratórnu a priemyselnú inšpekciu |
| Mikroskopická hlava | Nie je súčasťou balenia |
Technické údaje podľa oficiálneho datasheetu výrobcu.
Pri odbornej optike je dôležitý nielen samotný produkt, ale aj správny výber podľa použitia, overený pôvod, dostupnosť a technická podpora po nákupe.
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Vybrané produkty si môžete pozrieť, porovnať alebo rezervovať osobne v našom showroome v Bratislave.
Pomôžeme s výberom vhodného prístroja podľa použitia, parametrov a požiadaviek na prax.
Nenašli sa žiadne príspevky
Povedzte nám o tom niečo a pomôžte ostatným urobiť správne rozhodnutie
Napísať recenziu