Oficiálna záruka výrobcu
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Produkty si môžete osobne pozrieť a vybrané modely aj vyskúšať priamo v showroome.
OPTIKA ST-50Led je stereoskopický mikroskop určený pre vzdelávanie, technické pozorovanie a prácu s väčšími objektmi. Vďaka kvalitnej optike, veľkej pracovnej vzdialenosti a stabilnému ramennému stojanu umožňuje pohodlné pozorovanie trojrozmerných vzoriek. LED osvetlenie na flexibilnom ramene poskytuje jasné a rovnomerné osvetlenie skúmaného objektu.
Pozorovanie väčších biologických vzoriek, školské laboratóriá, technická kontrola materiálov, elektronika, remeslá a hobby mikroskopia.
Stereomikroskop OPTIKA ST-50Led umožňuje prirodzené trojrozmerné pozorovanie objektov vďaka dvojoptickému systému. Tento typ mikroskopu je ideálny na manipuláciu s preparátmi alebo technickými súčiastkami, pretože poskytuje dostatok pracovného priestoru medzi objektívom a vzorkou.
Kompletné technické parametre mikroskopu OPTIKA ST-50Led nájdete nižšie v sekcii Technické parametre.
Binokulárny stereomikroskop s pevnou optikou 20×, presahujúcim stojanom a incidentným LED osvetlením na flexibilnom ramene
| Skupina produktu | Stereomikroskop |
| Typ | Binokulárny stereomikroskop |
| Optický systém | Greenough |
| Materiál konštrukcie | Hliník a technické polyméry |
| Typ stojana | Presahujúci stojan (overhanging) |
| Max. výška vzorky | 120 mm |
| Svetlé pole | Áno |
| Typ hlavy | Binokulárna |
| Sklon tubusu | 45° |
| Interpupilárna vzdialenosť | 53 – 78 mm |
| Dioptrická korekcia | Na ľavom tubuse |
| Priemer tubusu | 30,5 mm |
| Fixácia okulárov | Aretačná skrutka |
| Typ | WF 10× / 20 mm |
| Zorné pole | 20 mm |
| Gumené očnice | Áno |
| Mikrometrická stupnica | Voliteľná |
| Priemer mikrometrického sklíčka | 20 mm |
| Typ objektívu | Achromatický |
| Antifungálna úprava | Áno |
| Zväčšenie objektívu | 2× (pevný) |
| Celkové zväčšenie | 20× |
| Pracovná vzdialenosť | 119 mm |
| Mechanizmus | Hrubé zaostrovanie |
| Celkový zdvih zaostrovania | 41 mm |
| Regulácia tuhosti | Áno |
| Typ | LED incidentné |
| Výkon LED | 1 W |
| Farebná teplota | 6300 K |
| Životnosť LED | > 65 000 h |
| Max. príkon | 1,5 W |
| Umiestnenie osvetlenia | Flexibilné rameno |
| Napájací zdroj | Externý adaptér |
| Konektor | Jack 2,1 mm |
| Vstupné napätie | 110 – 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie | 6 V DC / 2,5 A |
| Typ zástrčky | Multi-plug (EU / UK / US) |
| Výška | 280 mm |
| Šírka základne | 118 mm |
| Hĺbka základne | 420 mm |
| Dĺžka ramena | 295 mm |
| Hmotnosť | cca 5 kg |
| Príslušenstvo v balení | Protiprachový kryt, nástroj na nastavenie napätia |
| Návod | Digitálna verzia na stiahnutie |
Technické údaje podľa oficiálneho datasheetu výrobcu.
Pri odbornej optike je dôležitý nielen samotný produkt, ale aj správny výber podľa použitia, overený pôvod, dostupnosť a technická podpora po nákupe.
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Vybrané produkty si môžete pozrieť, porovnať alebo rezervovať osobne v našom showroome v Bratislave.
Pomôžeme s výberom vhodného prístroja podľa použitia, parametrov a požiadaviek na prax.
Nenašli sa žiadne príspevky
Povedzte nám o tom niečo a pomôžte ostatným urobiť správne rozhodnutie
Napísať recenziu