Oficiálna záruka výrobcu
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Produkty si môžete osobne pozrieť a vybrané modely aj vyskúšať priamo v showroome.
OPTIKA SZ-ST8 je profesionálny stojan pre stereomikroskopy zo série SZ určený pre priemyselné, výskumné a kontrolné aplikácie. Kombinuje stabilnú konštrukciu stĺpového statívu s výkonným dvojitým LED osvetlením a veľkou pracovnou plochou. Vďaka flexibilným ramenám s dopadajúcim svetlom a silnému prechádzajúcemu LED osvetleniu umožňuje presné pozorovanie objektov s vysokým kontrastom a detailom.
Priemyselná kontrola kvality, elektronika, mikro-mechanika, gemológia, servisné laboratóriá, kontrola materiálov a presná vizuálna inšpekcia.
Stojan SZ-ST8 je vybavený stabilnou kovovou základňou a vertikálnym stĺpom s priemerom 32 mm a výškou 280 mm. Tento systém je určený na použitie so zaostrovacím mechanizmom SZ-A1 alebo SZ-A6 a stereomikroskopickou hlavicou, čím vytvára kompletnú pracovnú zostavu pre profesionálnu mikroskopickú analýzu.
Kompletné technické parametre stojana OPTIKA SZ-ST8 nájdete nižšie v sekcii Technické parametre.
Stĺpový stojan pre stereomikroskopy s flexibilným dvojramenným incidentným osvetlením X-LED³ a diskovým prechádzajúcim osvetlením X-LEDT3
| Typ stojana | Stĺpový stojan (pillar) |
| Priemer stĺpa | Ø 32 mm |
| Výška stĺpa | 280 mm |
| Kompatibilné zaostrovacie mechanizmy | SZ-A1 / SZ-A6 |
| Svetlé pole | Áno |
| Tmavé pole | Voliteľné |
| Jednoduché polarizačné pozorovanie | Voliteľné |
| Difúzna doska | Ø 95 mm |
| Kontrastná doska | Čierno-biela Ø 95 mm |
| Držiaky vzorky | Áno |
| Typ | X-LED³ (dvojité flexibilné ramená – gooseneck) |
| Výkon LED | 2 × 3,6 W (celkom 7,2 W) |
| Osvetlenie | cca 170 000 lux (pri 10 cm) |
| Regulácia intenzity | Manuálna |
| Farebná teplota | 6300 K |
| Životnosť LED | > 65 000 h |
| Max. príkon | 9,6 W |
| Typ | X-LEDT3 LED disk |
| Počet LED | 60 |
| Výkon LED | 4 W |
| Osvetlenie | cca 8 000 lux |
| Regulácia intenzity | Manuálna |
| Farebná teplota | 6300 K |
| Životnosť LED | > 65 000 h |
| Max. príkon | 5 W |
| Napájací zdroj | Externý adaptér |
| Konektor | Jack 2,1 mm |
| Vstupné napätie | 100 – 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie | 12 V DC / 1,5 A |
| Typ zástrčky | Multi-plug (EU / UK / US) |
| Rozmery základne | 270 × 210 mm |
| Výška stojana | 280 mm |
| Výška základne | 30 mm |
| Hmotnosť | cca 2,4 kg |
| Príslušenstvo | Protiprachový kryt |
| Návod | Digitálna verzia na stiahnutie |
Technické údaje podľa oficiálneho datasheetu výrobcu.
Pri odbornej optike je dôležitý nielen samotný produkt, ale aj správny výber podľa použitia, overený pôvod, dostupnosť a technická podpora po nákupe.
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Vybrané produkty si môžete pozrieť, porovnať alebo rezervovať osobne v našom showroome v Bratislave.
Pomôžeme s výberom vhodného prístroja podľa použitia, parametrov a požiadaviek na prax.
Nenašli sa žiadne príspevky
Povedzte nám o tom niečo a pomôžte ostatným urobiť správne rozhodnutie
Napísať recenziu