Oficiálna záruka výrobcu
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Produkty si môžete osobne pozrieť a vybrané modely aj vyskúšať priamo v showroome.
OPTIKA SZ-ST2 je profesionálny stojan pre stereomikroskopy série SZ, navrhnutý pre presné pozorovanie vzoriek v priemyselných, výskumných a kontrolných aplikáciách. Stabilná konštrukcia so stĺpovým stojanom poskytuje spoľahlivú podporu mikroskopickej hlavice a umožňuje komfortnú manipuláciu so vzorkou. Kombinácia incidentného a prechádzajúceho LED osvetlenia zabezpečuje optimálne nasvietenie preparátu pri rôznych typoch pozorovania.
Priemyselná kontrola kvality, elektronika a mikromechanika, biologické preparáty, minerály, materiálový výskum a laboratórne stereomikroskopické analýzy.
Kombinácia horného incidentného LED osvetlenia a spodného prechádzajúceho svetla umožňuje optimálne zvýraznenie detailov povrchu aj transparentných vzoriek. Tento systém je ideálny pre stereomikroskopické pozorovanie v priemyselných aj biologických aplikáciách.
Kompletné technické parametre stojana OPTIKA SZ-ST2 nájdete nižšie v sekcii Technické parametre.
Stĺpový stojan pre stereomikroskopy s incidentným osvetlením X-LED³ a prechádzajúcim osvetlením X-LEDT1 s LED diskovým zdrojom
| Skupina produktu | Stojan pre stereomikroskop |
| Séria | SZ |
| Typ stojana | Stĺpový stojan (pillar) |
| Priemer stĺpa | Ø 32 mm |
| Výška stĺpa | 280 mm |
| Kompatibilné zaostrovacie mechanizmy | SZ-A1 / SZ-A6 |
| Svetlé pole | Áno |
| Tmavé pole | Voliteľné |
| Jednoduché polarizačné pozorovanie | Voliteľné |
| Difúzna doska | Ø 95 mm |
| Kontrastná doska | Čierna / biela Ø 95 mm |
| Držiaky vzorky | Áno |
| Typ | X-LED³ |
| Výkon LED | 3,6 W |
| Osvetlenie | cca 60 000 lux |
| Regulácia intenzity | Manuálna |
| Farebná teplota | 6300 K |
| Životnosť LED | > 65 000 h |
| Typ | X-LEDT1 LED disk |
| Počet LED | 12 |
| Výkon LED | 2 W |
| Osvetlenie | cca 4 000 lux |
| Regulácia intenzity | Manuálna |
| Farebná teplota | 6300 K |
| Životnosť LED | > 65 000 h |
| Napájací zdroj | Externý adaptér |
| Konektor | Jack 2,1 mm |
| Vstupné napätie | 100 – 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie | 6 V DC / 2,5 A |
| Typ zástrčky | Multi-plug (EU / UK / US) |
| Rozmery základne | 270 × 210 mm |
| Výška stojana | 280 mm |
| Hmotnosť | cca 1,9 kg |
| Príslušenstvo | Protiprachový kryt |
| Návod | Digitálna verzia na stiahnutie |
Technické údaje podľa oficiálneho datasheetu výrobcu.
Pri odbornej optike je dôležitý nielen samotný produkt, ale aj správny výber podľa použitia, overený pôvod, dostupnosť a technická podpora po nákupe.
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Vybrané produkty si môžete pozrieť, porovnať alebo rezervovať osobne v našom showroome v Bratislave.
Pomôžeme s výberom vhodného prístroja podľa použitia, parametrov a požiadaviek na prax.
Nenašli sa žiadne príspevky
Povedzte nám o tom niečo a pomôžte ostatným urobiť správne rozhodnutie
Napísať recenziu