Oficiálna záruka výrobcu
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Produkty si môžete osobne pozrieť a vybrané modely aj vyskúšať priamo v showroome.
Digitálny video mikroskop OPTIKA IS-01 je kompaktné all-in-one riešenie pre kontrolu, montáž a presné merania drobných objektov. Mikroskop je vybavený integrovanou HDMI kamerou, zabudovaným meracím softvérom a optickým zoom systémom s click-stop mechanizmom. Obraz v rozlíšení Full HD je možné sledovať priamo na externom monitore, pričom kvalita zobrazenia zodpovedá obrazu pozorovanému cez okuláre mikroskopu.
Kontrola elektronických komponentov, analýza plošných spojov (PCB), servis mobilných zariadení, kontrola kvality v priemysle, montáž jemných technických dielov, presné merania a dokumentácia detailných objektov.
Integrovaná kamera s výstupom HDMI umožňuje sledovať obraz priamo na monitore bez použitia počítača. Používateľ môže zároveň snímať fotografie, zaznamenávať video alebo vykonávať presné merania pomocou vstavaného softvéru, čo výrazne zjednodušuje dokumentáciu a analýzu pozorovaných objektov.
Presné optické, digitálne a mechanické parametre nájdete nižšie v sekcii Technické parametre.
Digitálny inšpekčný mikroskop s pracovným stolom, integrovanou HDMI kamerou, parfokálnym achromatickým zoom objektívom a LED incidentným osvetlením pre presnú vizuálnu kontrolu
| Materiál konštrukcie | Plastový odliatok / hliníkové prevody |
| Typ stojana | Stĺpový stojan s pracovným stolom |
| Priemer stĺpa | 32 mm |
| Vnútorný priemer držiaka hlavy | 76 mm |
| Max. výška vzorky | 150 mm |
| Svetlé pole | Áno |
| Optický systém | 160 mm |
| Typ objektívu | Achromatický |
| Antifungálna úprava | Áno |
| Typ zoomu | Parfokálny achromatický |
| Rozsah zoomu | 0,7× – 5× |
| Pomer zoomu | 7,14 : 1 |
| Pracovná vzdialenosť | 110 mm |
| Click-stop polohy zoomu | 0,7×; 1×; 1,5×; 2×; 2,5×; 3×; 4×; 5× |
| Typ mechanizmu | Hrubé zaostrovanie |
| Celkový zdvih | 50 mm |
| Regulácia tuhosti | Áno |
| Snímač | CMOS |
| Rozlíšenie | 2 MP |
| Veľkosť senzora | 1/2.8" |
| Pomer strán | 16 : 9 |
| Veľkosť pixelu | 2,9 × 2,9 µm |
| Max. rozlíšenie obrazu | 1920 × 1080 |
| Snímková frekvencia | 60 fps (1920 × 1080) |
| Dynamický rozsah | > 50 dB |
| Odstup signál / šum | > 50 dB |
| Citlivosť | 0,4 V/lux·s @ 550 nm |
| Expozičný čas | 0,02 – 1/10000 s |
| Výstup obrazu | HDMI |
| USB port | USB 2.0 |
| Softvér | Vstavaný |
| Viacjazyčné menu | Áno |
| Ukladanie statických snímok vo viacerých formátoch | Áno |
| Kontinuálna automatická expozícia | Áno |
| Manuálna expozícia | Áno |
| Farebná akvizícia | Áno |
| Vyváženie bielej | Automatické / manuálne |
| E-zoom | Áno |
| Prehliadanie snímok a videa | Áno |
| Horizontálne preklopenie | Áno |
| Vertikálne preklopenie | Áno |
| HDR | Áno |
| Zámerný kríž | Áno |
| Textová vrstva | Áno |
| Živé meranie | Áno |
| Voľba meracej jednotky | Áno |
| Dostupné merania | Úsečka, uhol, rovnobežky, obdĺžnik, kružnica, oblúk, polygón, detekcia hrán |
| Typ | LED incidentné |
| Výkon svetelného zdroja | 1 W |
| Osvetlenie | 60 000 lux |
| Regulácia intenzity | Manuálna |
| Životnosť LED | > 65 000 h |
| Farebná teplota | 6300 K |
| Max. príkon | 3 W |
| Napájací zdroj | Externý adaptér |
| Konektor mikroskopu | Jack 2,1 mm |
| Typ napájacej zástrčky | Multi-plug (EU / UK / US) |
| Vstupné napätie | 110 – 240 V AC, 50/60 Hz |
| Výstupné napätie | 12 V DC |
| Protiprachový kryt | Áno |
| Návod na použitie | Digitálna verzia na stiahnutie |
| HDMI kábel | Áno, 0,5 m |
| Výška | 510 mm |
| Šírka | 320 mm |
| Hĺbka | 260 mm |
| Hmotnosť produktu | 4,1 kg |
| Digitálna hlava | Áno |
| Dostupné jazyky menu | Čínština, angličtina |
Technické údaje podľa oficiálneho datasheetu výrobcu.
Pri odbornej optike je dôležitý nielen samotný produkt, ale aj správny výber podľa použitia, overený pôvod, dostupnosť a technická podpora po nákupe.
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Vybrané produkty si môžete pozrieť, porovnať alebo rezervovať osobne v našom showroome v Bratislave.
Pomôžeme s výberom vhodného prístroja podľa použitia, parametrov a požiadaviek na prax.
Nenašli sa žiadne príspevky
Povedzte nám o tom niečo a pomôžte ostatným urobiť správne rozhodnutie
Napísať recenziu