Oficiálna záruka výrobcu
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Produkty si môžete osobne pozrieť a vybrané modely aj vyskúšať priamo v showroome.
BRESSER Microscope Science TRM 301 s kamerou MikroCamII 20 MP predstavuje profesionálne riešenie pre laboratórnu mikroskopiu a digitálnu dokumentáciu. Kombinácia špičkového trinokulárneho mikroskopu a výkonnej kamery s veľkým CMOS senzorom zabezpečuje maximálnu presnosť, detail a komfort pri práci vo výskume, výučbe aj priemyselných aplikáciách.
BRESSER Science TRM-301 je špičkový trinokulárny biologický mikroskop s prechádzajúcim svetlom, navrhnutý pre náročné laboratórne použitie. Vyniká presnou reprodukciou obrazu, vysokou stabilitou, ergonomickým ovládaním a elegantným dizajnom. Vďaka trinokulárnej hlavici umožňuje pohodlné vizuálne pozorovanie aj súčasné pripojenie kamery na dokumentáciu alebo analýzu.
Jednou z najdôležitejších predností tohto modelu je plnohodnotné Köhlerovo osvetlenie, ktoré predstavuje štandard vo vedeckej mikroskopii a mikrofotografii. Zabezpečuje mimoriadne jasné, rovnomerné, kontrastné a neoslňujúce osvetlenie preparátu, čím umožňuje plne využiť potenciál optickej sústavy.
Mikroskop je vybavený plan achromatickými objektívmi 4x, 10x, 40x a 100x (imerzný), ktoré poskytujú vysokú ostrosť, minimálne skreslenie a spoľahlivý výkon pri rutinných aj náročných pozorovaniach. V kombinácii so širokouhlými okulármi WF 10x je zaručené pohodlné pozorovanie a presná analýza vzoriek.
Súčasťou setu je profesionálna mikroskopická kamera BRESSER MikroCamII 20 MP, vybavená moderným farebným CMOS senzorom Sony IMX183 s aktívnou plochou 13,06 × 8,76 mm. Veľký snímač umožňuje zachytiť rozsiahle zorné pole a mimoriadne detailné snímky vo vysokom rozlíšení 5440 × 3648 px.
Kamera je dodávaná so softvérom MikroCam Lab II pre Windows, ktorý ponúka široké možnosti spracovania obrazu a vedeckej dokumentácie. Okrem snímania fotografií a videa podporuje aj meranie v živom obraze, tvorbu mozaík, časozber a focus stacking pre zvýšenie hĺbky ostrosti.
Celý set je optimalizovaný pre výskumné pracoviská, laboratóriá, školy aj profesionálnych používateľov, ktorí požadujú spoľahlivý výkon, presnosť a pohodlné ovládanie. Robustné kovové vyhotovenie, kvalitná mechanika a vysoká kompatibilita z neho robia dlhodobú investíciu do profesionálnej mikroskopie.
Tento profesionálny set je určený pre laboratóriá, univerzity, výskumné pracoviská, odborné školy a náročných používateľov, ktorí vyžadujú vysokú kvalitu optiky, presnú digitálnu dokumentáciu a spoľahlivý výkon pri každodennej práci. Ide o ideálnu voľbu pre biológiu, botaniku, výučbu, laboratórnu diagnostiku, nedeštruktívne testovanie aj vedecký výskum.
Profesionálny trinokulárny biologický mikroskop zo série Science, navrhnutý pre pokročilý výskum, laboratórnu prax a náročné vzdelávacie prostredie. Vyznačuje sa precíznou optikou, robustnou hliníkovou konštrukciou a možnosťou digitálnej dokumentácie cez CMOS kameru s vysokým rozlíšením.
| Typ mikroskopu | Biologický (prechádzajúce svetlo) |
| Optická konštrukcia | Laboratórna – transmisná |
| Materiál tela | Hliník |
| Farebné prevedenie | Biela |
| Pozorovacia hlava | Trinokulárna |
| Rozsah zväčšenia | 40× – 1000× |
| Typ senzora | Farebný CMOS |
| Rozlíšenie | 5440 × 3648 px |
| Veľkosť pixelu | 2,4 × 2,4 µm |
| Aktívna plocha senzora | 13,06 × 8,76 mm |
| Nastavenie dioptrií | Áno |
| Priemer okulára | 23,2 mm |
| Typ osvetlenia | Prechádzajúce svetlo |
| Zdroj svetla | Halogénový, stmievateľný |
| Zaostrovací systém | Hrubé a jemné zaostrovanie |
| Mechanický stolík | Áno |
| XY stolík | High-End XY stolík s ovládaním jednou rukou |
| Kontinuálne zväčšenie | Nie |
| Prenos dát | USB 3.0 |
| Montážne možnosti | C-Mount, konektor, statívový závit |
| Operačný systém | Windows 10, Windows 11 |
| Napájanie | 180–250 V / 50 Hz alebo 100–120 V / 60 Hz AC |
| Napájací zdroj v balení | Nie |
| Výška | 500 mm |
| Dĺžka | 360 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Hmotnosť (vrátane príslušenstva) | 8800 g |
| Využitie | Biológia, botanika, laboratóriá, výskum, vzdelávanie, nedeštruktívne testovanie |
| Cieľová skupina | Pokročilí amatéri, experti, profesionáli, vedecké inštitúcie |
| Séria | Science |
Parametre vychádzajú z technickej špecifikácie výrobcu. Mikroskop je navrhnutý pre maximálnu presnosť, stabilitu a komfort pri dlhodobom používaní. Kombinácia kvalitnej optiky, robustnej mechaniky a digitálneho výstupu cez CMOS kameru ho predurčuje na profesionálnu dokumentáciu a analýzu vzoriek.
Pri odbornej optike je dôležitý nielen samotný produkt, ale aj správny výber podľa použitia, overený pôvod, dostupnosť a technická podpora po nákupe.
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Vybrané produkty si môžete pozrieť, porovnať alebo rezervovať osobne v našom showroome v Bratislave.
Pomôžeme s výberom vhodného prístroja podľa použitia, parametrov a požiadaviek na prax.
Nenašli sa žiadne príspevky
Povedzte nám o tom niečo a pomôžte ostatným urobiť správne rozhodnutie
Napísať recenziu