- Všetko o produkte
- Popis
- Parametre
- Recenzie
Popis
Stereomikroskopická súprava OZM 913
Produktová rodina: OZM-9
Preddefinovaná stereomikroskopická súprava s univerzálnym stojanom PREMIUM a integrovaným osvetlením pre profesionálne a funkčné pracovisko.
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Optický systém | Greenough |
| Typ tubusu | Trinokulárny |
| Zväčšenie okulárov | 10× |
| Zorné pole okulára | 23 mm |
| Pomer zväčšenia | 6,4 : 1 |
| Zoom (min.) | 0,7× |
| Zoom (max.) | 4,5× |
| Typ osvetlenia | Dopadajúce svetlo |
| Intenzita dopadajúceho osvetlenia | 4,5 W |
POPIS
- Preddefinovaná súprava pozostávajúca z hlavy stereomikroskopu, univerzálneho stojana, držiaka, kruhového osvetlenia a ochranného krytu proti prachu z nášho sortimentu.
- Jednoduché, praktické a cenovo dostupné riešenie pre každodenné laboratórne a technické aplikácie.
- Úspora času pri konfigurácii a istota optimálnej kompatibility jednotlivých komponentov. Získate flexibilné a ekonomicky efektívne riešenie pre vaše mikroskopické pracovisko.
Technické parametre
Preddefinovaná stereomikroskopická zostava s PREMIUM univerzálnym stojanom a osvetlením pre funkčné pracovisko
Kategória
| Skupina produktu | Stereomikroskop – set |
| Séria | OZM-9 |
Konštrukcia
| Optický systém | Greenough |
| Typ tubusu | Trinokulárny |
| Sklon tubusu | 45° |
| Otáčanie tubusu | 360° |
| Rozdelenie svetla | 0 : 100 |
Kontrastné metódy
| Svetlé pole | Áno |
Optika
| Interpupilárna vzdialenosť | 52 – 76 mm |
| Dioptrická korekcia | Obojstranná −6 … +6 |
Okulár
| Typ | HSWF 10× / Ø23 mm, antifungálny, High Eye Point |
| Zorné pole | 23 mm |
| Priemer | 30 mm |
Objektívy / Zoom
| Zoom | 0,7× – 4,5× |
| Celkové zväčšenie | 7× – 45× |
| Pomer zväčšenia | 6,4 : 1 |
| Pracovná vzdialenosť | 110 mm |
| Max. výška vzorky | 130 mm |
| Zorné pole | 5,1 – 32,8 mm |
Osvetlenie
| Smer osvetlenia | Odrazené svetlo |
| Typ | LED incidentné |
| Výkon | 4,5 W |
| Stmievanie | Áno (incidentné osvetlenie) |
Zaostrovanie / mechanika
| Mechanizmus | Hrubé zaostrovanie |
| Regulácia momentu | Áno |
| Typ stojana | Univerzálny (teleskopické rameno s doskou) |
| Uchytenie stojana | Ø 37 mm |
| Uchytenie hlavy | Ø 76 mm |
Napájanie
| Napájací zdroj | Vstavaný |
| Napätie | 100 – 240 V |
| Adaptéry | EU / AUS / UK / US / CH (voliteľné) |
| Sieťový konektor | Ochranný kontakt (Schuko) |
Prevádzkové podmienky
| Teplota skladovania | −5 °C až 40 °C |
Balenie a hmotnosť
| Rozmery balenia | 700 × 520 × 350 mm |
| Hmotnosť netto | cca 26 kg |
| Hmotnosť brutto | cca 28 kg |
| Prepravná hmotnosť | 26,6 kg |
Informácie o produkte
| EAN | 4045761189034 |
| REACH | Bez zakázaných látok |
Technické údaje podľa oficiálneho datasheetu výrobcu.
Recenzie zákazníkov
Nenašli sa žiadne príspevky
Odporúčané príslušenstvo
Войдите в учётную запись, чтобы мы могли сообщить вам об ответе
Kern OZM 913 stereomikroskopická súprava
2 487,10 EUR
Cena bez DPH
2 022,03 EUR
Pridať do košíka
‹