Oficiálna záruka výrobcu
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Produkty si môžete osobne pozrieť a vybrané modely aj vyskúšať priamo v showroome.
Produktová rodina: OZM-5
Prvotriedna optika kombinovaná s vysokou mierou flexibility pre profesionálne laboratórne a technické aplikácie.
| Optický systém | Greenough |
| Typ tubusu | Binokulárny |
| Zväčšenie okulárov | 10x |
| Zorné pole | 23 mm |
| Pomer zoomu | 6,4 : 1 |
| Zoom (min.) | 0,7x |
| Zoom (max.) | 4,5x |
| Typ prechádzajúceho osvetlenia | Bez prechádzajúceho osvetlenia |
| Mechanizmus zaostrovania | Hrubé ostrenie (coarse drive) |
Stereo mikroskopická zostava s LED incidentným a transmisným osvetlením pre základné pracovisko
| Skupina produktu | Stereomikroskop |
| Séria | OZM-5 |
| Optický systém | Greenough |
| Typ tubusu | Binokulárny |
| Sklon tubusu | 45° |
| Otáčanie tubusu | 360° |
| Rozmery (Š × H × V) | 330 × 285 × 390 mm |
| Svetlé pole | Áno |
| Temné pole | Voliteľné |
| Interpupilárna vzdialenosť | 52 – 76 mm |
| Dioptrická korekcia | Obojstranná −6 … +6 |
| Typ | HSWF 10× / Ø23 mm, antifungálny, High Eye Point |
| Zorné pole | 23 mm |
| Priemer | 30 mm |
| Zoom | 0,7× – 4,5× |
| Celkové zväčšenie | 7× – 45× |
| Pomer zväčšenia | 6,4 : 1 |
| Pracovná vzdialenosť | 110 mm |
| Max. výška vzorky | 130 mm |
| Zorné pole | 5,1 – 32,8 mm |
| Smer osvetlenia | Incidentné + transmisné svetlo |
| Typ incidentného osvetlenia | LED |
| Typ transmisného osvetlenia | LED |
| Výkon incidentného osvetlenia | 3 W |
| Výkon transmisného osvetlenia | 3 W |
| Stmievanie | Áno (samostatne) |
| Mechanizmus | Hrubé zaostrovanie |
| Regulácia momentu | Áno |
| Typ stojana | Stĺpikový stojan |
| Uchytenie hlavy | Ø 76 mm |
| Teplota skladovania | −5 °C až 40 °C |
| Rozmery balenia | 330 × 370 × 380 mm |
| Hmotnosť netto | cca 4,5 kg |
| Hmotnosť brutto | cca 6,0 kg |
| Prepravná hmotnosť | cca 9,0 kg |
| EAN | 4045761169272 |
| REACH | Bez zakázaných látok |
Technické údaje podľa oficiálneho datasheetu výrobcu.
Pri odbornej optike je dôležitý nielen samotný produkt, ale aj správny výber podľa použitia, overený pôvod, dostupnosť a technická podpora po nákupe.
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Vybrané produkty si môžete pozrieť, porovnať alebo rezervovať osobne v našom showroome v Bratislave.
Pomôžeme s výberom vhodného prístroja podľa použitia, parametrov a požiadaviek na prax.
Nenašli sa žiadne príspevky
Povedzte nám o tom niečo a pomôžte ostatným urobiť správne rozhodnutie
Napísať recenziu