Oficiálna záruka výrobcu
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Produkty si môžete osobne pozrieť a vybrané modely aj vyskúšať priamo v showroome.
Produktová rada: OZL-9
Preddefinovaná súprava stereo mikroskopu s jednoduchým teleskopickým ramenom a 4,5 W kruhovým osvetlením pre vyššiu flexibilitu na pracovisku.
| Optický systém | Greenough |
| Typ tubusu | Trinokulár |
| Zväčšenie okulárov | 10x |
| Zorné pole okulára | 20 mm |
| Pomer zväčšenia | 6,4:1 |
| Zoom [Min] | 0,7x |
| Zoom [Max] | 4,5x |
| Osvetlenie | Dopadajúce svetlo |
| Intenzita osvetlenia (dopadajúce svetlo) | 4,5 W |
Preddefinovaná stereomikroskopická zostava s jednoduchým teleskopickým ramenom a 4,5 W prstencovým LED osvetlením pre flexibilné pracovisko
| Skupina produktu | Stereomikroskop – set |
| Séria | OZL-9 |
| Rozmery (Š × H × V) | 700 × 255 × 600 mm |
| Optický systém | Greenough |
| Typ tubusu | Trinokulárny |
| Sklon tubusu | 45° |
| Otáčanie tubusu | 360° |
| Rozdelenie svetla | 0 : 100 |
| Svetlé pole | Áno |
| Interpupilárna vzdialenosť | 55 – 75 mm |
| Dioptrická korekcia | Obojstranná −5 … +5 |
| Typ | HWF 10× / Ø20 mm, High Eye Point |
| Zorné pole | 20 mm |
| Priemer | 30 mm |
| Zoom | 0,7× – 4,5× |
| Celkové zväčšenie | 7× – 45× |
| Pomer zväčšenia | 6,4 : 1 |
| Pracovná vzdialenosť | 100 mm |
| Max. výška vzorky | 140 mm |
| Zorné pole | 4,4 – 28,6 mm |
| Smer osvetlenia | Odrazené svetlo |
| Typ | LED incidentné (prstencové) |
| Výkon | 4,5 W |
| Stmievanie | Áno |
| Mechanizmus | Hrubé zaostrovanie |
| Regulácia momentu | Áno |
| Typ stojana | Univerzálne teleskopické rameno s doskou |
| Uchytenie hlavy | Ø 76 mm |
| Napájací zdroj | Vstavaný |
| Napätie | 100 – 240 V |
| Adaptéry | EU / AUS / UK / US / CH (voliteľné) |
| Sieťový konektor | Ochranný kontakt (Schuko) |
| Teplota skladovania | −5 °C až 40 °C |
| Rozmery balenia | 820 × 420 × 240 mm |
| Hmotnosť netto | cca 18 kg |
| Hmotnosť brutto | cca 22 kg |
| Prepravná hmotnosť | 20,5 kg |
| EAN | 4045761189447 |
| REACH | Bez zakázaných látok |
Technické údaje podľa oficiálneho datasheetu výrobcu.
Pri odbornej optike je dôležitý nielen samotný produkt, ale aj správny výber podľa použitia, overený pôvod, dostupnosť a technická podpora po nákupe.
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Vybrané produkty si môžete pozrieť, porovnať alebo rezervovať osobne v našom showroome v Bratislave.
Pomôžeme s výberom vhodného prístroja podľa použitia, parametrov a požiadaviek na prax.
Nenašli sa žiadne príspevky
Povedzte nám o tom niečo a pomôžte ostatným urobiť správne rozhodnutie
Napísať recenziu