- Všetko o produkte
- Popis
- Parametre
- Video
- Recenzie
Popis
Digitálny mikroskopický set OZL 468C832
Flexibilné a cenovo dostupné univerzálne riešenie so zoom funkciou ako digitálne riešenie pre školy, školiace strediská, kontrolné orgány a laboratóriá.
Technické údaje
| Optický systém | Greenough |
| Typ tubusu | Trinokulárny |
| Zväčšenie okulárov | 10x |
| Zorné pole okulárov | 20 mm |
| Pomer zväčšenia | 6,4:1 |
| Zoom (min.) | 0,7x |
| Zoom (max.) | 4,5x |
| Osvetlenie | Prechádzajúce svetlo |
| Intenzita osvetlenia (prechádzajúce svetlo) | 3 W |
Popis
- Flexibilný a cenovo efektívny rad OZL-46 je dostupný aj ako komplexné digitálne riešenie s namontovanou C-mount kamerou pre živé pozorovanie. Vhodný C-mount adaptér je súčasťou dodávky.
- Namontovaná kamera je dostupná v rôznych verziách a je použiteľná univerzálne.
- Ochranný kryt proti prachu, očnice a viacjazyčný návod na obsluhu sú súčasťou balenia.
OZL 468
- Stereomikroskopy radu OZL-46 zaujmú jednoduchým ovládaním, vysokou flexibilitou, stabilnou konštrukciou a priaznivým pomerom ceny a výkonu.
- Štandardne integrované LED osvetlenie pre dopadajúce a prechádzajúce svetlo zaručuje optimálne osvetlenie vzorky.
- Vynikajúce optické vlastnosti a veľká pracovná plocha poskytujú vysoký komfort práce – ideálne pre školiace pracoviská, dielne, montážne a opravárenské pracoviská, napr. v elektrotechnickom priemysle.
- Objektív so zoomom umožňuje plynulé zväčšenie v rozsahu 0,7x – 4,5x.
- Stĺpikový stojan ponúka vysokú mieru flexibility a možnosť demontáže hlavice pre integráciu do iných modulárnych systémov, napr. do univerzálneho stojana.
ODC 832
- Vďaka osvedčenej CMOS technológii a rozhraniu USB 3.0 sú snímky prenášané rýchlo a vo vysokej kvalite.
- Kamery sú vhodné aj pre náročnejšie aplikácie, ako je tmavé pole, fázový kontrast alebo fluorescenčné aplikácie.
- Každodenná práca je výrazne uľahčená vďaka výbornej synchronizácii, vysokej snímkovej frekvencii a stabilnému obrazovému výkonu v kombinácii so softvérom Microscope VIS, ktorý je súčasťou dodávky.
Technické parametre
Digitálny stereomikroskopický set s trinokulárnym tubusom, dotykovým LCD displejom a zoom funkciou pre školy, inšpekčné aplikácie a laboratóriá
Kategória
| Skupina produktu | Digitálny mikroskopický set |
| Séria | OZL-S |
Konštrukcia
| Rozmery (Š × H × V) | 300 × 240 × 640 mm |
| Optický systém | Greenough |
| Typ tubusu | Trinokulárny |
| Sklon tubusu | 45° |
| Otáčanie tubusu | 360° |
| Rozdelenie svetla | 0 : 100 |
Kontrastné metódy
| Svetlé pole | Áno |
Optika
| Interpupilárna vzdialenosť | 55 – 75 mm |
| Dioptrická korekcia | Obojstranná −5 … +5 |
Okulár
| Typ | HWF 10× / Ø20 mm, High Eye Point |
| Zorné pole | 20 mm |
| Priemer | 30 mm |
Objektívy / Zoom
| Zoom | 0,7× – 4,5× |
| Celkové zväčšenie | 7× – 45× |
| Pomer zväčšenia | 6,4 : 1 |
| Pracovná vzdialenosť | 105 mm |
| Max. výška vzorky | 140 mm |
| Zorné pole | 4,4 – 28,6 mm |
Osvetlenie
| Smer osvetlenia | Incidentné + transmisné svetlo |
| Typ incidentného osvetlenia | LED |
| Typ transmisného osvetlenia | LED |
| Výkon incidentného osvetlenia | 3 W |
| Výkon transmisného osvetlenia | 3 W |
| Stmievanie | Áno (samostatné) |
Displej / Kamera
| Typ displeja | LCD dotykový |
| Úhlopriečka displeja | 9,7" |
| Rozlíšenie displeja | 2048 × 1536 |
| Kamera | integrovaná 5 MP |
| Senzor | Sony CMOS 1/2,8" |
| Farebná hĺbka | Farba |
| Frekvencia snímok | 30 fps |
Rozhranie
| WiFi | Áno |
| USB 2.0 | Áno |
| HDMI | Áno |
| MicroSD slot | Áno (pamäťové karty) |
Mechanika
| Mechanizmus | Hrubé zaostrovanie |
| Regulácia momentu | Áno |
| Typ stojana | Mechanický stojan s ramenom |
| Uchytenie hlavy | Ø 76 mm |
Napájanie
| Napájací zdroj | Vstavaný |
| Napätie | 100 – 240 V |
| Adaptéry | EU / AUS / UK / US / CH (voliteľné) |
| Sieťový konektor | Ochranný kontakt (Schuko) |
Prevádzkové podmienky
| Teplota skladovania | −5 °C až 40 °C |
Balenie a hmotnosť
| Rozmery balenia | 590 × 440 × 390 mm |
| Hmotnosť netto | cca 6 kg |
| Hmotnosť brutto | cca 8 kg |
| Prepravná hmotnosť | cca 20,2 kg |
Informácie o produkte
| EAN | 4045761228566 |
| REACH | Bez zakázaných látok |
Technické údaje podľa oficiálneho datasheetu výrobcu.
Video
Recenzie zákazníkov
Nenašli sa žiadne príspevky
Odporúčané príslušenstvo
Войдите в учётную запись, чтобы мы могли сообщить вам об ответе
Kern OZL 468T241 digitálna mikroskopická súprava
2 070,60 EUR
Cena bez DPH
1 683,41 EUR
Pridať do košíka
‹