Oficiálna záruka výrobcu
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Produkty si môžete osobne pozrieť a vybrané modely aj vyskúšať priamo v showroome.
Produktová rada: OZL-S
Flexibilné a cenovo dostupné riešenie so zoom funkciou ako digitálna súprava pre školy, školiace strediská, kontrolné orgány a laboratóriá.
| Optický systém | Greenough |
| Typ tubusu | Trinokulár |
| Zväčšenie okulárov | 10× |
| Zorné pole okulára | 20 mm |
| Pomer zväčšenia | 6,4 : 1 |
| Zoom [min] | 0,7× |
| Zoom [max] | 4,5× |
| Osvetlenie | Prechádzajúce svetlo |
| Intenzita osvetlenia – prechádzajúce svetlo | 3 W |
Flexibilný digitálny stereomikroskopický set so zoom funkciou, trinokulárnym tubusom, USB3 kamerou a LED incidentným + transmisným osvetlením pre školy, laboratóriá a inšpekčné pracoviská
| Skupina produktu | Digitálny mikroskopický set |
| Séria | OZL-S |
| Rozmery (Š × H × V) | 300 × 240 × 490 mm |
| Optický systém | Greenough |
| Typ tubusu | Trinokulárny |
| Sklon tubusu | 45° |
| Otáčanie tubusu | 360° |
| Rozdelenie svetla | 0 : 100 |
| Svetlé pole | Áno |
| Interpupilárna vzdialenosť | 55 – 75 mm |
| Dioptrická korekcia | Obojstranná −5 … +5 |
| Typ | HWF 10× / Ø20 mm, High Eye Point |
| Zorné pole | 20 mm |
| Priemer | 30 mm |
| Zoom | 0,7× – 4,5× |
| Celkové zväčšenie | 7× – 45× |
| Pomer zväčšenia | 6,4 : 1 |
| Pracovná vzdialenosť | 105 mm |
| Max. výška vzorky | 140 mm |
| Zorné pole | 4,4 – 28,6 mm |
| Smer osvetlenia | Incidentné + transmisné svetlo |
| Typ incidentného osvetlenia | LED |
| Typ transmisného osvetlenia | LED |
| Výkon incidentného osvetlenia | 3 W |
| Výkon transmisného osvetlenia | 3 W |
| Stmievanie | Áno (samostatné) |
| Mechanizmus | Hrubé zaostrovanie |
| Regulácia momentu | Áno |
| Typ stojana | Stĺpikový stojan |
| Uchytenie hlavy | Ø 76 mm |
| Typ kamery | USB3 mikroskopická kamera – C-Mount |
| Rozlíšenie | 5,1 MP |
| Senzor | CMOS 1/2,5" |
| Farebná hĺbka | Farebná |
| Snímková frekvencia | 14,2 – 101,2 fps |
| Uchytenie | C-Mount závit |
| Expozícia | Rolling Shutter |
| Aplikačný softvér | Microscope VIS 2.0 Pro |
| Podporované OS | Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10 |
| Rozhranie | USB 3.0 |
| Napájací zdroj | Sieťový adaptér (v dodávke) |
| Typ napájania | Vstavaný napájací zdroj |
| Napätie | 100 – 240 V |
| Adaptéry | EU / AUS / UK / US / CH (voliteľné) |
| Napájací kábel | Odpojiteľný |
| Teplota skladovania | −5 °C až 40 °C |
| Rozmery balenia | 590 × 440 × 390 mm |
| Hmotnosť netto | cca 5,0 kg |
| Hmotnosť brutto | cca 7 kg |
| Prepravná hmotnosť | 20,2 kg |
| EAN | 4045761228832 |
| REACH | Bez zakázaných látok |
Technické údaje podľa oficiálneho datasheetu výrobcu.
Pri odbornej optike je dôležitý nielen samotný produkt, ale aj správny výber podľa použitia, overený pôvod, dostupnosť a technická podpora po nákupe.
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Vybrané produkty si môžete pozrieť, porovnať alebo rezervovať osobne v našom showroome v Bratislave.
Pomôžeme s výberom vhodného prístroja podľa použitia, parametrov a požiadaviek na prax.
Nenašli sa žiadne príspevky
Povedzte nám o tom niečo a pomôžte ostatným urobiť správne rozhodnutie
Napísať recenziu