Oficiálna záruka výrobcu
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Produkty si môžete osobne pozrieť a vybrané modely aj vyskúšať priamo v showroome.
Product family: OSF-43
The practical and robust product for schools, training centres, the workshop and laboratory
| Optical system | Greenough |
| Tube type | Binocular |
| Ocular magnifications | 10x |
| Ocular visual field | 20 mm |
| Standard objectives | 1x, 2x, 3x |
| Illuminance | Reflected light, Transmitted light |
| Illumination intensity transmitted light | 0,35 W |
| Illumination type transmitted light | LED |
| Illumination intensity incident light | 1 W |
Vyspelý LED osvetľovací stolík pre rovnomerné osvetlenie preparátov pod stereo mikroskopom
| Skupina produktu | Osvetlenie pre mikroskopické pracovisko |
| Séria | OSF-438 |
| Rozmery (Ø × V) | Ø 155 × 37 mm |
| Materiál | Hliník / plast |
| Farba | Čierna |
| Technológia | LED |
| Výkon | 3,2 W |
| Farebná teplota | 6300 ± 500 K |
| Stmievanie | Áno |
| Typ osvetlenia | Rovnobežné svetlo |
| Napájací adaptér | 5 V / 2 A (v dodávke) |
| Napájací konektor | USB-C |
| Napájanie | USB-C vstup |
| Prevádzková teplota | 10 °C až 40 °C |
| Teplota skladovania | −10 °C až 50 °C |
| Rozmery balenia | 180 × 180 × 60 mm |
| Hmotnosť netto | cca 0,25 kg |
| Hmotnosť brutto | cca 0,50 kg |
| Prepravná hmotnosť | 0,6 kg |
| EAN | 4045761194618 |
| CE | Áno |
| REACH | Bez zakázaných látok |
Technické údaje podľa oficiálneho datasheetu výrobcu.
Pri odbornej optike je dôležitý nielen samotný produkt, ale aj správny výber podľa použitia, overený pôvod, dostupnosť a technická podpora po nákupe.
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Vybrané produkty si môžete pozrieť, porovnať alebo rezervovať osobne v našom showroome v Bratislave.
Pomôžeme s výberom vhodného prístroja podľa použitia, parametrov a požiadaviek na prax.
Nenašli sa žiadne príspevky
Povedzte nám o tom niečo a pomôžte ostatným urobiť správne rozhodnutie
Napísať recenziu