Oficiálna záruka výrobcu
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Produkty si môžete osobne pozrieť a vybrané modely aj vyskúšať priamo v showroome.
Analógový ručný refraktometer na meranie indexu lomu pre vinohradníctvo a vinárstvo
| Skupina produktu | Analógový refraktometer |
| Produktová rodina | ORA-W |
| Typ prístroja | Ručný refraktometer |
| Typ stupnice / zobrazenia | Analógové |
| Oblasť použitia | Víno / ovocné šťavy |
| Meracia metóda | Lom svetla |
| Meracia teplota (min.) | 10 °C |
| Meracia teplota (max.) | 30 °C |
| Brix | 0 % – 32 % |
| Odčítanie Brix | 0,2 % |
| Oechsle | 0 °Oe – 140 °Oe |
| Odčítanie Oechsle | 1 °Oe |
| KMW (Babo) | 0 °KMW – 25 °KMW |
| Odčítanie KMW (Babo) | 0,25 °KMW |
| Materiál prizmy | ZLaF3 lanthánové flintové sklo, nd=1,85544 |
| Rozmery (Š×H×V) | 178 × 40 × 40 mm |
| IP ochrana (celé zariadenie) | – |
| Teplota skladovania | −5 °C až 40 °C |
| Číslo artikla pre továrenskú kalibráciu | 961-290 |
| Rozmery transportného kontajnera (Š×H×V) | 205 × 75 × 55 mm |
| Rozmery balenia (Š×H×V) | 215 × 94 × 70 mm |
| Hmotnosť netto | cca 0,30 kg |
| Hmotnosť brutto | cca 0,35 kg |
| Prepravná hmotnosť | 0,31 kg |
| EAN | 4045761159952 |
| Obchodný kód | 90275000 |
| REACH | Bez zakázaných látok |
Technické údaje podľa oficiálneho datasheetu výrobcu. :contentReference[oaicite:0]{index=0}
Analógový ručný refraktometer na meranie indexu lomu pre vinohradníctvo a vinárstvo
| Skupina produktu | Analógový refraktometer |
| Produktová rodina | ORA-W |
| Typ prístroja | Ručný refraktometer |
| Typ stupnice / zobrazenia | Analógové |
| Oblasť použitia | Víno / ovocné šťavy |
| Meracia metóda | Lom svetla |
| Meracia teplota (min.) | 10 °C |
| Meracia teplota (max.) | 30 °C |
| Brix | 0 % – 32 % |
| Odčítanie Brix | 0,2 % |
| Oechsle | 0 °Oe – 140 °Oe |
| Odčítanie Oechsle | 1 °Oe |
| KMW (Babo) | 0 °KMW – 25 °KMW |
| Odčítanie KMW (Babo) | 0,25 °KMW |
| Materiál prizmy | ZLaF3 lanthánové flintové sklo, nd=1,85544 |
| Rozmery (Š×H×V) | 178 × 40 × 40 mm |
| IP ochrana (celé zariadenie) | – |
| Teplota skladovania | −5 °C až 40 °C |
| Číslo artikla pre továrenskú kalibráciu | 961-290 |
| Rozmery transportného kontajnera (Š×H×V) | 205 × 75 × 55 mm |
| Rozmery balenia (Š×H×V) | 215 × 94 × 70 mm |
| Hmotnosť netto | cca 0,30 kg |
| Hmotnosť brutto | cca 0,35 kg |
| Prepravná hmotnosť | 0,31 kg |
| EAN | 4045761159952 |
| Obchodný kód | 90275000 |
| REACH | Bez zakázaných látok |
Technické údaje podľa oficiálneho datasheetu výrobcu. :contentReference[oaicite:0]{index=0}
Pri odbornej optike je dôležitý nielen samotný produkt, ale aj správny výber podľa použitia, overený pôvod, dostupnosť a technická podpora po nákupe.
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Vybrané produkty si môžete pozrieť, porovnať alebo rezervovať osobne v našom showroome v Bratislave.
Pomôžeme s výberom vhodného prístroja podľa použitia, parametrov a požiadaviek na prax.
Nenašli sa žiadne príspevky
Povedzte nám o tom niečo a pomôžte ostatným urobiť správne rozhodnutie
Napísať recenziu