Oficiálna záruka výrobcu
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Produkty si môžete osobne pozrieť a vybrané modely aj vyskúšať priamo v showroome.
Produktová rodina: ODC-87
Špecializovaná kamera pre mikroskopy určená na meranie, počítanie, dokumentáciu, archiváciu a spracovanie obrazu. Ponúka kvalitný obraz vďaka snímaču Aptina CMOS a je ideálnym riešením na digitalizáciu klasických mikroskopov.
| Rozlíšenie kamery | 3,1 MP |
| Typ snímača | Aptina CMOS |
| Veľkosť snímača | 1/2,5" |
| Farebná hĺbka | Farebná |
| Veľkosť pixelu | 2,8 × 2,8 µm |
| FPS pri rozlíšení 1 | 30 FPS, 2048 × 1536 |
| FPS pri rozlíšení 2 | 30 FPS, 1024 × 768 |
| Expozičný čas | min. 0,1 ms / max. 1000 ms |
| Typ expozície | Rolling Shutter |
Digitálna zostava s mikroskopom, 4K tabletovou kamerou a C-mount adaptérom na komfortné pozorovanie, merania a presnú dokumentáciu vzoriek
| Skupina produktu | Digitálny mikroskop – set |
| Séria | OCM-S |
| Typ displeja | HD dotykový displej |
| Uhlopriečka | 10,5" |
| Jazyky rozhrania | Nemčina, angličtina |
| Materiál krytu displeja | Plast |
| Rozmery displeja (Š×H×V) | 237 × 19 × 169 mm |
| Optický systém | Infinity |
| Typ tubusu | Trinokulárny, Siedentopf |
| Sklon tubusu | 30° |
| Otáčanie tubusu | 360° |
| Rozdelenie svetla | 0 : 100 |
| Rozmery (Š×H×V) | 390 × 235 × 620 mm |
| Svetlé pole | Áno |
| Fázový kontrast | Áno |
| Fluorescencia | Voliteľné |
| Interpupilárna vzdialenosť | 48 – 76 mm |
| Dioptrická korekcia | Obojstranná −5 … +5 dpt |
| Zorné pole | 0,55 – 2,2 mm |
| Typ | HWF 10× |
| Zorné pole | 22 mm |
| Priemer | 30 mm |
| Kvalita objektívov | Infinity Plan |
| Zväčšenia (štandard) | 4× / 10× / 20× / 40× / 100× |
| Revolver objektívov | 5-polohový |
| Typ | Štandardný |
| Smer osvetlenia | Prechádzajúce svetlo |
| Typ | LED (prechádzajúce) |
| Výkon | 5 W |
| Farebná teplota | 6000 K |
| Stmievanie | Áno (prechádzajúce svetlo) |
| Možnosť filtrov | Áno |
| Poľná clona | Áno |
| Dopadajúce osvetlenie | Nie |
| Mechanizmus | Koaxiálne hrubé a jemné zaostrovanie |
| Min. krok jemného zaostrenia | 0,002 mm |
| Regulácia momentu | Áno |
| Typ kamery | Tabletová kamera |
| Rozlíšenie | 8 MP (4K) |
| Senzor | CMOS |
| Veľkosť senzora | 1/1,8" |
| Rozmery senzora | 7,736 × 4,379 mm |
| Uhlopriečka senzora | 8,88 mm |
| Veľkosť pixelu | 2 × 2 µm |
| Snímková frekvencia | 30 fps |
| Expozičná metóda | Rolling shutter |
| Expozičný čas | 0 – 1000 ms |
| Uchytenie | C-mount |
| Softvér | Integrovaný |
| Funkcie softvéru | Snímanie obrazu, videozáznam, merania |
| Podporované OS | Android |
| Interná pamäť | 32 GB |
| Sieť | Ethernet |
| Bezdrôtové pripojenie | Wi-Fi, Bluetooth |
| USB | USB 2.0, USB 3.0 |
| Video výstup | HDMI |
| Napájací zdroj | Sieťový adaptér |
| Napätie | 100 – 240 V |
| Výstup zariadenia | 5 V / 1000 mA |
| Sieťový konektor | Hollow plug, vnútorný +, Ø 5,5 / 2,5 mm, dĺžka 10 mm |
| Adaptér | EU (štandard), AUS / UK / US / CH (voliteľné) |
| Teplota skladovania | −5 °C až 40 °C |
| Certifikácia | CE |
| Rozmery balenia | 590 × 440 × 390 mm |
| Hmotnosť netto | cca 11 kg |
| Hmotnosť brutto | cca 14 kg |
| Prepravná hmotnosť | 20,2 kg |
| EAN | 4045761490932 |
| REACH | Bez zakázaných látok |
Technické údaje podľa oficiálneho datasheetu výrobcu.
Pri odbornej optike je dôležitý nielen samotný produkt, ale aj správny výber podľa použitia, overený pôvod, dostupnosť a technická podpora po nákupe.
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Vybrané produkty si môžete pozrieť, porovnať alebo rezervovať osobne v našom showroome v Bratislave.
Pomôžeme s výberom vhodného prístroja podľa použitia, parametrov a požiadaviek na prax.
Nenašli sa žiadne príspevky
Povedzte nám o tom niečo a pomôžte ostatným urobiť správne rozhodnutie
Napísať recenziu