- Všetko o produkte
- Popis
- Parametre
- Recenzie
Popis
Prstencové osvetlenie OBB-A6102UK
Produktová rodina: OZB-IR
Profesionálne osvetľovacie jednotky zaručujú vynikajúce, rovnomerné a silné osvetlenie pre stereomikroskopiu a priemyselné aplikácie.
Technické údaje
| Výkon osvetlenia | 4,5 W |
| Priemer prstencového osvetlenia | 6,3 cm |
| Farebná teplota | 6313 K |
| Stmievateľné osvetlenie | Áno |
| GTIN / EAN | 4045761218475 |
Popis
- Maximálna flexibilita a jednoduché používanie pri stereomikroskopii.
- Profesionálne osvetľovacie jednotky poskytujú vysokú a konštantnú intenzitu svetla.
- Externé osvetlenie je kompatibilné so štandardnými stereomikroskopmi.
- Upozornenie: Prstencové osvetlenie nie je kompatibilné so sériami OSE-1, OSF-4G, OZL-45R, OZC-5, OZG-4.
Technické parametre
Profesionálne kruhové LED osvetlenie pre stereomikroskopy s vysokou intenzitou a plynulou reguláciou
Kategória
| Skupina produktu | Mikroskopické osvetlenie |
| Produktová rodina | OZB-IR |
| Typ | Kruhové osvetlenie (ring light) |
Osvetlenie
| Typ osvetlenia | LED dopadajúce svetlo |
| Vnútorný priemer kruhu | 63 mm |
| Výkon | 4,5 W |
| Farebná teplota | 6313 K |
| Stmievanie | Áno |
Napájanie
| Napájací zdroj | Sieťový adaptér |
| Typ adaptéra | UK (štandard) |
| Dĺžka napájacieho kábla | 150 cm |
| Voliteľné adaptéry | EU / AUS / US / CH |
Prevádzkové podmienky
| Teplota skladovania | −5 °C až 40 °C |
| Certifikácia | CE |
Balenie a hmotnosť
| Rozmery balenia | 180 × 110 × 55 mm |
| Hmotnosť netto | cca 0,40 kg |
| Hmotnosť brutto | cca 0,50 kg |
| Prepravná hmotnosť | 0,5 kg |
Informácie o produkte
| EAN | 4045761218475 |
| Colný kód | 85395100 |
| REACH | Bez zakázaných látok |
Technické údaje podľa oficiálneho datasheetu výrobcu.
Recenzie zákazníkov
Nenašli sa žiadne príspevky
Odporúčané príslušenstvo
Войдите в учётную запись, чтобы мы могли сообщить вам об ответе
Kern OBB-A6102UK kruhové osvetlenie
178,50 EUR
Cena bez DPH
145,12 EUR
Pridať do košíka
‹