- Všetko o produkte
- Parametre
- Recenzie
Technické parametre
Biologický mikroskop s digitálnou kamerou a LED osvetlením pre vzdelávacie použitie
Kategória
| Skupina produktu | Biologický mikroskop |
| Typ | Svetelný / digitálny |
Konštrukcia
| Optický systém | Konečný (finite) |
| Typ tubusu | Monokulárny |
| Sklon tubusu | 30° |
| Otáčanie tubusu | 360° |
| Materiál optiky | Optické sklo |
| Materiál tela | Kov |
Kontrastné metódy
| Svetlé pole | Áno |
Optika
| Zväčšenie | 40× – 400× |
| Priemer tubusu | 23,2 mm |
| Interpupilárna vzdialenosť | — |
| Dioptrická korekcia | — |
Okulár
| Typ | WF 10× |
Objektívy
| Typ | Achromatické |
| Zväčšenia | 4×, 10×, 40× (pružinový) |
| Revolver | Pre 3 objektívy |
Pracovný stolík
| Rozmery | 90 × 90 mm |
| Pohyb | 0 – 10 mm (vertikálny) |
| Typ | S klipmi |
Kondenzor
| Typ | N.A. 0,65 |
| Clona | Kotúčová (6 otvorov) |
Osvetlenie
| Typ | LED prechádzajúce a incidentné |
| Výkon | Spodné 0,2 W / horné 0,1 W |
| Regulácia jasu | Áno |
| Umiestnenie | Dvojité |
Zaostrovanie / mechanika
| Mechanizmus | Koaxiálne |
| Hrubé zaostrovanie | 0,5 mm |
| Jemné zaostrovanie | 0,002 mm |
Napájanie
| Napájanie | 110 – 240 V / batérie 3× AA |
Digitálny systém
| Kamera | 1,3 MP CMOS |
| Rozlíšenie | 1280 × 1024 px |
| Veľkosť pixelu | 2,7 × 2,7 µm |
| Spektrálny rozsah | 380 – 650 nm (IR filter) |
| Snímková frekvencia | 30 fps |
| Záznam videa | Áno |
| Formáty | JPG, BMP, PNG, TIF / WMV, AVI, H.264, H.265 |
| Vyváženie bielej | Automatické / manuálne |
| Expozícia | Automatická / manuálna |
| Umiestnenie | Do okulárového tubusu |
| Rozhranie | USB 2.0 |
| Softvér | LevenhukLite |
Prevádzkové podmienky
| Prevádzková teplota | 5 °C až +40 °C |
Použitie
| Úroveň používateľa | Začiatočník |
| Aplikácia | Školská / vzdelávacia |
| Náročnosť zostavenia | Nízka |
Balenie a príslušenstvo
| Ochranné prvky | Prachový kryt |
Informácie o produkte
| EAN | 5905555020365 |
Technické údaje podľa oficiálneho datasheetu výrobcu.
Recenzie zákazníkov
Nenašli sa žiadne príspevky
Odporúčané príslušenstvo
Войдите в учётную запись, чтобы мы могли сообщить вам об ответе
Levenhuk Discovery Pico Polar digitálny mikroskop so vzdelávacou publikáciou
Kontaktujte nás kvôli cenám
Nahlásiť prijatie
‹