- Všetko o produkte
- Popis
- Recenzie
Popis
Digitálny multimeter Ermenrich Zing TC35 kombinuje funkcie niekoľkých elektrických meracích prístrojov: voltmetra, ampérmetra, ohmmetra, merača kapacity a merača frekvencie. Dokáže merať pracovný cyklus a určovať teplotu. Hranicu merania možno zvoliť manuálne alebo automaticky. Multimeter je kompaktný a ľahký prístroj, ktorý má farebný displej s číslicami a grafickou stupnicou. Podsvietený displej a zabudovaná baterka uľahčujú prácu v prostredí so slabým osvetlením.
Charakteristickou vlastnosťou multimetra je funkcia relatívneho merania (REL). Po stlačení tlačidla sa referenčný bod uloží do pamäte a ďalej sa vypočíta rozdiel medzi novou hodnotou a referenčným bodom. Ide o inteligentný prístroj, ktorý dokáže vykonávať merania v plne automatickom režime: funkcia Smart zahŕňa meranie napätia, meranie odporu a test spojitosti. Prístroj možno kedykoľvek prepnúť do manuálnej prevádzky a používať všetky funkcie.
Multimeter má ďalšie režimy: test spojitosti, test diód, detektor fáz, bezkontaktná detekcia vysokého napätia (NCV). K dispozícii je funkcia podržania na zobrazenie nameranej hodnoty a funkcia na uloženie hraničných hodnôt do pamäte. Prístroj je napájaný z batérie.
Kľúčové funkcie:
- Multifunkčný merací prístroj: Voltmeter, ampérmeter, ohmeter, merač kapacity, merač frekvencie, merač pracovného cyklu, termočlánkový snímač teploty
- Nastavenie referenčných bodov pre relatívne meranie
- Chytrý režim pre automatické meranie odporu, meranie napätia a test spojitosti
- Diódový test, test spojitosti (detekcia rozpojeného obvodu a skratu), bezkontaktné vyhľadávanie skrytých káblov (NCV), detekcia fázy
- Farebný displej s grafickou stupnicou a číslicami, podsvietenie na prácu v tmavých priestoroch
- Vstavaná baterka, funkcia podržania zobrazenia nameranej hodnoty, napájanie z batérie
Obsah súpravy:
- Digitálny multimeter
- Sondy
- Kufrík
- Príručka používateľa a záručný list
| Značka | Ermenrich |
| Záruka | 5 rokov | EAN | 5905555017709 | Rozmery balenia (DxŠxV) | 20x11x6 cm | Dopravná hmotnosť | 0.53 kg |
| Diódový test | áno | Detekcia bezkontaktného napätia (NCV) | áno | Metóda merania skutočnej efektívnej hodnoty (meranie True RMS) | áno | Funkcia podržania zobrazenia nameranej hodnoty | áno | Funkcia prahovej hodnoty (Min/Max) | áno | Meranie relatívnej hodnoty (REL) | áno | Detektor fázy (detekcia kábla pod pod napätím) | áno |
| Grafická stupnica | áno |
| Test kontinuity | áno | Výber hranice merania | automatický, manuálne |
| Základné funkcie | voltmeter, ampérmeter, ohmeter, merač kapacity, merač frekvencie, merač pracovného cyklu, termočlánkový snímač |
| Medzná hodnota merania DCV | 99,99 mV/999,9 mV/9,999 V/99,9 V/1000 V: Error ±(0,5 %+3) |
| Medzná hodnota merania striedavého napätia | 99,99 mV/999,9 mV/9,999 V/99,9 V/750 V: Chyba ±(0,8 %+3) |
| Medzná hodnota merania prúdov | 9,999/99,99/999,9 mA: chyba ±(0,8 %+3), 9,999 A: chyba ±(1,2 %+3) |
| Medzná hodnota merania striedavého prúdu | 9,999/99,99/999,9 mA: chyba ±(1,0 %+3), 9,999 A: Chyba ±(1,5 %+3) |
| Medzná hodnota merania odporu | 99,99 Ω/999,9 Ω/9,999 kΩ/99,99 kΩ/999,9 kΩ: chyba ±(0,8 %+3), 9,999 MΩ/99,99 MΩ: 9,999 nF/99,99 nF/999,9 nF/9,999 µF/99,99 µF/999,9 µF: chyba ±(1,2 %+3) |
| Medzná hodnota merania kapacity | 9,999 nF/99,99 nF/999,9 nF: 9,999 mF/99,99 mF: Chyba ±(4,0 %+3), 9,999 mF/99,99 mF: Chyba ±(5,0 %+5) |
| Medzné hodnoty merania frekvencie | 99,99 Hz/999,9 Hz/9,999 kHz/99,99 kHz/999,9 kHz/9,999 MHz: Chyba ±(1,0 %+3) |
| Rozsah merania pracovného cyklu | 1-99 %: Chyba ±(1,0 %+2) |
| Autodetekcia (Smart) | + (len jednosmerné a striedavé napätie, odpor a spojitosť) |
| Kategória prepätia | kat. III (1000 V) IV (600 V) |
| Displej | VA |
| Počty na displeji | 10000 |
| Blikacie svetlo | áno |
| Bezpečnostné normy | EN61010-1,-2-030 EN61010-2-033 EN61326-1 |
| Rozsah teplôt kamery, °C | -40.... +1000 °C: chyba ±(1,0 %+3) | Napájanie | 3 batérie AAA (nie sú súčasťou dodávky) | Ukazovateľ vybitia batérie | áno | Automatické vypnutie | áno |
Recenzie zákazníkov
Nenašli sa žiadne príspevky
