- Všetko o produkte
- Popis
- Recenzie
Popis
Digitálny multimeter Ermenrich Zing TC32 je užitočný vo všetkých situáciách, keď potrebujete merať prúd, napätie a odpor, ale aj frekvenciu, kapacitu a pracovný cyklus. Teplota sa meria pomocou termočlánkového snímača. Tento multimeter je určený na kontrolu komponentov elektrických zariadení, testovanie elektrických zariadení a prístrojov, ako aj na údržbu elektrických sietí. Vďaka širokej funkčnej výbave môžu multimeter Ermenrich Zing TC32 používať profesionálni používatelia aj začiatočníci.
Okrem meraní môže multimeter vykonávať rôzne testy: testovanie diód, vyhľadávanie skratov alebo prerušených obvodov v elektrických sieťach, vyhľadávanie skrytých káblov, zásuviek pod napätím a určovanie fáz. Výsledky merania sa zobrazujú na displeji ako digitálny údaj a grafická stupnica. Displej je vybavený podsvietením pre slabé svetelné podmienky a funkcia podržania umožňuje zachovať posledné meranie na displeji.
Multimeter Ermenrich Zing TC32 je kompaktný a ľahký prístroj, ktorý sa zmestí do vrecka. Prístroj je napájaný z batérie. Keď sú batérie vybité, prístroj vás na to upozorní. Na úsporu energie je k dispozícii funkcia automatického vypnutia. V prístroji je zabudovaná baterka.
Kľúčové funkcie:
- Pravdivé meranie efektívnej hodnoty
- Meranie napätia, prúdu, odporu, frekvencie, kapacity, pracovného cyklu a teploty
- Vlastnosti: Test diód, detektor fáz, bezkontaktný detektor napätia
- Číselná a grafická stupnica na displeji, funkcia podržania na zobrazenie nameranej hodnoty
- Automatické vypnutie, vstavaná baterka, napájanie z batérie
Obsah súpravy:
- Digitálny multimeter
- Sondy
- Kufrík
- Príručka používateľa a záručný list
| Značka | Ermenrich |
| Záruka | 5 rokov | EAN | 5905555017686 | Rozmery balenia (DxŠxV) | 21x13x6 cm | Prepravná hmotnosť | 0.55 kg |
| Diódový test | áno | Bezkontaktná detekcia napätia (NCV) | áno | Metóda merania skutočnej efektívnej hodnoty (meranie True RMS) | áno | Funkcia podržania zobrazenia nameranej hodnoty | áno | Funkcia prahovej hodnoty (Min/Max) | áno | Detektor fáz (detekcia kábla pod napätím) | áno | Grafická stupnica | áno | Test kontinuity | áno |
| Zobrazenie počtov | 20000 |
| Voľba hranice merania | automatická |
| Základné funkcie | Voltmeter, ampérmeter, ohmeter, merač kapacity, merač frekvencie, merač pracovného cyklu, termočlánkový snímač | Medzenie merania jednosmerného napätia | 200 mV/2 V/20 V/200 V/1000 V: Hranica merania striedavého napätia |
| 200 mV/2 V/20 V/200 V/750 V: chyba ±(1,0 %+25) | |
| Hranica merania jednosmerného prúdu | 200 µA/2000 µA/20 mA/200 mA: chyba ±(0,5 %+5), 10 A: Hranica merania striedavého prúdu |
| 200 µA/2000 µA/20 mA/200 mA: chyba ±(1,0 %+25), 10 A: chyba ±(1,5 %+25) | |
| Hranica merania odporu | 200 Ω/2 kΩ/20 kΩ200 kΩ/2 MΩ: Chyba ±(1,0 %+15), 20 MΩ/100 MΩ: Chyba ±(3,0 %+25) |
| Medzná hodnota merania kapacity | 20 nF/200 nF/2 µF/20 µF/200 µF/2 mF: Chyba ±(4,0 %+50) |
| Medzná hodnota merania frekvencie | 200 Hz/2 kHz/20 kHz/200 kHz/2 MHz/10 MHz: Chyba ±(1,0 %+10) |
| Rozsah merania pracovného cyklu | 1-99 %: chyba ±(3,0 %+30) |
| Kategórie prepätia | kat. III (1000 V) IV (600 V) |
| Displej | LCD |
| Podsvietenie displeja | áno |
| Blikacie svetlo | áno |
| Bezpečnostné normy | EN61010-1,-2-030 EN61010-2-033 EN61326-1 |
| Teplotný rozsah kamery, °C | -20... +1000 °C: Chyba ±(1,0 %+2) |
| Napájanie | 2 batérie AA (nie sú súčasťou dodávky) |
| Ukazovateľ vybitých batérií | áno | Automatické vypnutie | áno |
