- Všetko o produkte
- Popis
- Recenzie
Popis
Digitálny multimeter Ermenrich Zing TC27 sa používa na testovanie elektrických zariadení a obvodov. Jeho široká funkčnosť vám umožní používať ho nielen v domácnosti, ale aj pri profesionálnej práci. Multimeter je výbornou voľbou pre mechanikov, elektrikárov, opravárov a ďalších technických pracovníkov. Multimeter Ermenrich Zing TC27 je prístroj True RMS, ktorý zaručuje veľmi presné meranie nesinusových signálov.
Multimeter má 7 základných funkcií: meria jednosmerné a striedavé napätie, jednosmerný a striedavý prúd, odpor, frekvenciu, kapacitu, pracovný cyklus a teplotu. Na meranie teploty sa používa snímač na báze termočlánku. Funkcia Smart umožňuje merať niektoré základné veličiny bez toho, aby ste museli multimeter manuálne nastavovať: táto funkcia automaticky rozpozná signál.
Multimeter dokáže lokalizovať rozpojené a skratové obvody, testovať diódy a určovať fázy. Všetky namerané hodnoty sa zobrazujú na veľkom podsvietenom farebnom displeji - vo forme číslic a grafickej stupnice. K dispozícii je funkcia podržania zobrazenia nameranej hodnoty. Prístroj je napájaný štandardnými batériami.
Kľúčové funkcie: Kľúčové funkcie meracieho prístroja:
- Výpočet skutočnej efektívnej hodnoty
- Funkcie voltmetra, ampérmetra, ohmmetra, merača kapacity, merača frekvencie, merača pracovného cyklu a termočlánkového snímača sú obsiahnuté v jednom prístroji
- Chytrá funkcia - automatická detekcia signálu (meranie odporu, test napätia a spojitosti)
- Bezkontaktný detektor vysokého napätia NCV, detekcia fázy (káble pod napätím), test diód, test spojitosti, funkcia podržania na zobrazenie nameranej hodnoty
- Napájanie pomocou štandardných batérií
Obsah súpravy:
- Digitálny multimeter
- Sondy
- Kufrík
- Príručka používateľa a záručný list
| Značka | Ermenrich |
| Záruka | 5 rokov | EAN | 5905555017679 | Rozmery balenia (DxŠxV) | 17x9x6 cm | Dopravná hmotnosť | 0.4 kg | Výber medznej hodnoty merania | automatický |
| Základné funkcie | voltmeter, ampérmeter, ohmeter, merač kapacity, merač frekvencie, merač pracovného cyklu, termočlánkový snímač | Medzná hodnota jednosmerného napätia | 60 mV/600 mV/6 V/60 V/600 V: Chyba ±(0,5 %+3) |
| Medzná hodnota merania striedavého napätia | 6/60/600 V: Chyba ±(0,8 %+3) |
| Medzná hodnota merania jednosmerného prúdu | 600 mA/10 A: Chyba ±(1,2 %+3) |
| Medzná hodnota merania striedavého prúdu | 600 mA/10 A: Chyba ±(1,5 %+3) |
| Medzná hodnota merania odporu | 600 Ω/6 kΩ/60 kΩ/600 kΩ/6 MΩ/60 MΩ: Chyba ±(1,0 %+3) |
| Medzná hodnota merania kapacity | 6 nF/60 nF/600 nF/6 µF/60 µF/600 µF/6 mF: Chyba ±(3,0 %+5) |
| Medzná hodnota merania frekvencie | 60 Hz/600 Hz/6 kHz/60 kHz/6 kHz/6 MHz/10 MHz: Chyba ±(1,0 %+3) |
| Rozsah merania pracovného cyklu | 1-99 %: Chyba ±(3,0%+3) |
| Diódový test | + (0-3V) |
| Detekcia bezkontaktného napätia (NCV) | áno |
| Metóda merania skutočnej efektívnej hodnoty | áno | Funkcia podržania zobrazenia nameranej hodnoty | áno |
| Automatická detekcia (Smart) | + (len jednosmerné a striedavé napätie, Odpor a spojitosť) |
| Detektor fázy (detekcia kábla pod napätím) | áno |
| Kategória prepätia | CAT III 600 V |
| Zobrazenie | VA | Výpočty Displej | 6000 | Podsvietenie displeja | áno | Grafická stupnica | áno | Blikacie svetlo | áno | Bezpečnostné normy | EN61010-1,-2-030 EN61010-2-033 EN61326-1 |
| Rozsah teploty kamery, °C | -40... +1000 °C: Chyba ±(1,0 %+3) |
| Test kontinuity | +, v kombinácii s režimom merania odporu (<50 Ω) |
| Napájanie | 4 batérie AAA (nie sú súčasťou dodávky) |
| Indikátor vybitia batérie | áno | Automatické vypnutie | áno |
Recenzie zákazníkov
Nenašli sa žiadne príspevky
