Oficiálna záruka výrobcu
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Produkty si môžete osobne pozrieť a vybrané modely aj vyskúšať priamo v showroome.
Digitálny multimeter Ermenrich Zing TC26 je elektrický merací prístroj True RMS s voltmetrom, ampérmetrom, ohmmetrom, frekvenciou, kapacitou, pracovným cyklom a termočlánkovým senzorom. Poskytuje skutočný výpočet efektívnej hodnoty veličín, a preto je veľmi presný. Prístroj je vhodný na profesionálne úlohy technikov pracujúcich s elektrickými zariadeniami a elektrickými sieťami, ale je vhodný aj pre domácich majstrov.
Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti môžete multimeter ľahko nosiť so sebou: bez problémov sa zmestí do vrecka košele alebo bundy. Displej je ľahko čitateľný, pretože je veľký a vysoko kontrastný. Na displeji je k dispozícii grafická stupnica. V niektorých situáciách je užitočné použiť funkciu podržania zobrazenia nameraných hodnôt, ktorá "zmrazí" namerané hodnoty na displeji, aby ste si ich mohli pozrieť neskôr.
Multimetr má širokú škálu ďalších funkcií. Možno ho použiť na vyhľadávanie prerušených obvodov a skratov pri testovaní elektrických sietí, testovaní diód a vyhľadávaní skrytých káblov pod napätím. Prístroj dokáže zisťovať aj fázy. Pri niektorých meraniach nemusíte ručne vyberať pracovný režim: funkcia Smart umožňuje automatickú detekciu signálu pri skúškach napätia, odporu a spojitosti.
Multimeter je napájaný štyrmi štandardnými batériami. K dispozícii je baterka a funkcia automatického vypnutia, ktorá vám pomôže vyčerpať kapacitu batérií.
Kľúčové funkcie:
Obsah súpravy:
| Značka | Ermenrich |
| Záruka | 5 rokov | EAN | 5905555017662 | Rozmery balenia (DxŠxV) | 17x9x6 cm | Dopravná hmotnosť | 0.42 kg |
| Rozsah teploty kamery, °C | -40 - 1000 |
| Voľba hranice merania | automatická |
| Základné funkcie | Voltmeter, ampérmeter, ohmeter, merač kapacity, merač frekvencie, merač pracovného cyklu, termočlánkový snímač | Medzná hodnota merania DCV | 60 mV/600 mV/6 V/60 V/600 V: Chyba ±(0,5 %+3) |
| Medzenie merania striedavého napätia | 6/60/600 V: Chyba ±(0,8 %+3) |
| Medzenie merania jednosmerného prúdu | 600 mA/10 A: Chyba ±(1,2 %+3) |
| Medzná hodnota merania striedavého prúdu | 600 mA/10 A: Chyba ±(1,5 %+3) |
| Medzná hodnota merania odporu | 600 Ω/6 kΩ/60 kΩ/600 kΩ/6 MΩ/60 MΩ: Chyba ±(1,0 %+3) |
| Medzná hodnota merania kapacity | 6 nF/60 nF/600 nF/6 µF/60 µF/600 µF/6 mF/60 mF: Chyba ±(3,0 %+5) |
| Medzné hodnoty merania frekvencie | 60 Hz/600 Hz/6 kHz/60 kHz/600 kHz/6 MHz/10 MHz: Chyba ±(1,0 %+3) |
| Rozsah merania pracovného cyklu | 1-99 %: Chyba ±(3,0%+3) |
| Diódový test | + (0-3V) |
| Detekcia bezkontaktného napätia (NCV) | áno |
| Metóda merania skutočnej efektívnej hodnoty | áno | Funkcia podržania zobrazenia nameranej hodnoty | áno |
| Automatická detekcia (Smart) | + (len jednosmerné a striedavé napätie, Odpor a spojitosť) |
| Detektor fázy (detekcia kábla pod napätím) | áno |
| Kategória prepätia | CAT III 600 V |
| Zobrazenie | VA | Výpočty Displej | 6000 | Podsvietenie displeja | áno | Grafická stupnica | áno | Blikacie svetlo | áno | Bezpečnostné normy | EN61010-1,-2-030 EN61010-2-033 EN61326-1 |
| Test kontinuity | +, v kombinácii s režimom merania odporu (<50 Ω) |
| Napájanie | 4 batérie AAA (nie sú súčasťou dodávky) |
| Ukazovateľ vybitia batérie | áno | Automatické vypnutie | áno |
Pri odbornej optike je dôležitý nielen samotný produkt, ale aj správny výber podľa použitia, overený pôvod, dostupnosť a technická podpora po nákupe.
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Vybrané produkty si môžete pozrieť, porovnať alebo rezervovať osobne v našom showroome v Bratislave.
Pomôžeme s výberom vhodného prístroja podľa použitia, parametrov a požiadaviek na prax.
Nenašli sa žiadne príspevky
Povedzte nám o tom niečo a pomôžte ostatným urobiť správne rozhodnutie
Napísať recenziu