- Všetko o produkte
- Popis
- Recenzie
Popis
Digitálny multimeter Ermenrich Zing TC14 s funkciou Smart je prenosný elektrický merací a testovací prístroj na profesionálne a domáce použitie. Po aktivácii automaticky rozpozná prichádzajúci signál a vykoná meranie. Funkcia Smart funguje vo všetkých režimoch merania okrem merača frekvencie. V prípade potreby môžete prístroj ovládať manuálne stlačením tlačidla. Prístroj automaticky nastaví limit merania v akomkoľvek prevádzkovom režime. Všetky merania vychádzajú zo skutočnej efektívnej hodnoty.
V tomto modeli je test spojitosti kombinovaný s režimom merania odporu. K dispozícii je funkcia NCV na vyhľadávanie skrytých káblov a detektor fáz. Ak pracujete v podmienkach, v ktorých je ťažké odčítať hodnoty na displeji multimetra, odporúčame vyskúšať funkciu podržania zobrazenia nameranej hodnoty. Stlačením tlačidla "zmrazíte" namerané hodnoty, aby ste si ich mohli prečítať neskôr.
Jedná sa o kompaktný prístroj, ktorý vám v skrinke s náradím nezaberie veľa miesta. Multimeter je vybavený vstavanou baterkou na pohodlnú prácu na miestach so slabým osvetlením. Prístroj je napájaný štandardnými batériami. K dispozícii je funkcia šetrenia batérií: funkcia automatického vypnutia sa aktivuje, keď sa prístroj dlhší čas nepoužíva.
- Pravdivá efektívna hodnota - vysoká presnosť merania vďaka meraniu nesinusových signálov
- Priame a striedavé meranie napätia, odporu a frekvencie
- Automatická detekcia signálu (pre meranie napätia, odporu, skúška spojitosti)
- Funkcia podržania na zobrazenie nameranej hodnoty, bezkontaktná detekcia skrytého kábla, detektor fázy
- Napájanie pomocou dvoch ľahko vymeniteľných štandardných batérií
Obsah súpravy:
- Digitálny multimeter
- Sondy
- Užívateľská príručka a záručný list
| Značka | Ermenrich | Záruka | 5 rokov | EAN | 5905555017600 | Rozmery balenia (DxŠxV) | 16x9x5 cm | Prepravná hmotnosť | 0.28 kg | Bezkontaktná detekcia napätia (NCV) | áno | Metóda merania skutočnej efektívnej hodnoty | áno | Funkcia podržania displeja hodnoty | áno |
| Detektor fázy (detekcia kábla pod napätím) | áno |
| Výber medznej hodnoty merania | automatický |
| Základná funkcia | voltmetra, ohmmetra, merača frekvencie | Medzná hodnota merania jednosmerného napätia | 4/40/400/600 V: Chyba ±(0,5 %+3) |
| Medzenie merania striedavého napätia | 4/40/400/600 V: Chyba ±(0,8 %+3) |
| Medzenie merania odporu | 4000 Ω/40 kΩ/400 kΩ/4 MΩ/40 MΩ: Chyba ±(1,0 %+5) |
| Medzné hodnoty merania frekvencie | 4 Hz/40 Hz/400 Hz/4 kHz/40 kHz/200 kHz: Chyba ±(1,0 %+3) |
| Funkcia automatickej detekcie (Smart) | + (len jednosmerné a striedavé napätie, odpor a spojitosť) |
| Kategória prepätia | CAT III 600 V |
| Zobrazenie | VA |
| Výpočty Displej | 4000 |
| Podsvietenie displeja | áno |
| Blikanie svetla | áno | Bezpečnostné normy | EN61010-1,-2-030 EN61010-2-033 EN61326-1 |
| Test kontinuity | +, v kombinácii s režimom merania odporu (<500 Ω) |
| Napájanie | 2 batérie AAA (nie sú súčasťou dodávky) |
| Ukazovateľ vybitia batérie | áno | Automatické vypnutie | áno |
Recenzie zákazníkov
Nenašli sa žiadne príspevky
