- Všetko o produkte
- Popis
- Recenzie
Popis
Digitálny multimeter Ermenrich Zing TC13 je multifunkčný prenosný prístroj na testovanie elektrických sietí a meranie charakteristík elektrických signálov. Prístroj je určený na profesionálne použitie technickými pracovníkmi, ale môže byť vhodný aj pre nekvalifikovaných pracovníkov na použitie v domácnosti. Okrem napätia, prúdu a odporu dokáže Ermenrich Zing TC13 merať aj kapacitu, frekvenciu a pracovný cyklus.
Pracovný režim možno zvoliť manuálne pomocou otočného prepínača. Pokiaľ ide o limity merania, prístroj ich nastaví automaticky. Ide o prístroj True RMS, to znamená, že výpočty sú založené na vzorci True RMS. V porovnaní so štandardnými modelmi sa tým zvyšuje presnosť a precíznosť merania veličín.
Prístroj má funkciu podržania zobrazenia nameranej hodnoty, čo uľahčuje meranie. Táto možnosť je užitočná v situáciách, keď je kvôli polohe prístroja nepohodlné pozerať sa na displej. Funkcia podržania zobrazenia umožňuje "zmraziť" meranie a skontrolovať ho neskôr. Prístroj poskytuje aj záznam maximálnych nameraných hodnôt. Pomocou prístroja Ermenrich Zing TC13 môžete testovať diódy, vyhľadávať poruchy siete (skraty a prerušené obvody), hľadať skryté vodiče pod napätím a kontrolovať stav batérie. Na prácu v zhoršených svetelných podmienkach je k dispozícii vstavaná baterka.
Multimeter je napájaný štandardnými batériami.
- Pravý RMS multimeter s manuálnou voľbou režimu a automatickým nastavením limitov merania
- Meranie napätia, prúdu, odporu, kapacity, frekvencie a pracovného cyklu
- Test kontinuity, test diód, bezkontaktná detekcia napätia, test batérií
- Funkcie, ako je podržanie zobrazenia nameranej hodnoty a záznam maximálnych hodnôt
- Vstavaná baterka, napájanie z batérie, funkcia automatického vypnutia šetrí energiu batérie
Obsah súpravy:
- Digitálny multimeter
- Sondy
- Príručka používateľa a záruka
| Značka | Ermenrich |
| Záruka | 5 rokov | EAN | 5905555017594 | Rozmery balenia (DxŠxV) | 16x11x5 cm | Prepravná hmotnosť | 0.34 kg | Diódový test | áno | Detekcia bezkontaktného napätia (NCV) | áno | Metóda merania skutočnej efektívnej hodnoty | áno | Funkcia podržania testu | áno | Test kontinuity | áno |
| Počty na displeji | 4000 |
| Podsvietenie displeja | áno | Blikanie svetlo | áno | Ukazovateľ vybitia batérie | áno | Automatické vypnutie | áno | Test batérie (1,5 V/9 V) | áno | Volba limitu merania | automatická | Základné funkcie | voltmeter, ampérmeter, ohmeter, merač kapacity, merač frekvencie, merač pracovného cyklu | Limit DCV | 400 mV/4 V/40 V/400 V/600 V: Hranica merania striedavého napätia |
| 400 mV/4 V/40 V/400 V/600 V: chyba ±(1,0 %+3) | |
| Hranica merania jednosmerného prúdu | 400 µA/4000 µA/40 mA/400 mA: Chyba ±(1,2 %+3), 10 A: Chyba ±(2,0 %+3) |
| Medzná hodnota merania striedavého prúdu | 400 µA/4000 µA/40 mA/400 mA: Chyba ±(1,5 %+3), 10 A: Chyba ±(2,0 %+3) |
| Medzná hodnota merania odporu | 400 Ω/4 kΩ/40 kΩ/400 kΩ/4 MΩ/40 MΩ: Chyba ±(1,0 %+3) |
| Medzná hodnota merania kapacity | 10 nF/100 nF/1 µF/10 µF/100 µF/1 mF/10 mF: Chyba ±(4,0 %+5), 100 mF: Chyba ±(5,0 %+5) |
| Medzná hodnota merania frekvencie | 10 Hz/100 Hz/1 kHz/10 kHz/100 kHz/1 MHz/10 MHz: Chyba ±(1,0 %+3) |
| Rozsah merania pracovného cyklu | 1-99 %: Chyba ±(3,0%+3) |
| Prenosová frekvencia | 40-1 kHz |
| Funkcia limitov (Min/Max) | + (len maximálna) |
| Kategória prepätia | CAT III 600 V |
| Displej | LCD |
| Bezpečnostné normy | EN61010-1,-2-030 EN61010-2-033 EN61326-1 | Napájanie | 2 batérie AAA (nie sú súčasťou dodávky) |
Recenzie zákazníkov
Nenašli sa žiadne príspevky
