- Všetko o produkte
- Popis
- Recenzie
Popis
Ermenrich Zing TC12 je inteligentný digitálny multimeter veľkosti pera. Vďaka vreckovému formátu sa ľahko prenáša. Široké funkcie prístroja využije nielen domáci majster, ale aj profesionáli pracujúci s elektrickými sieťami a spotrebičmi. Multimeter dokáže merať jednosmerné a striedavé napätie, odpor, kapacitu a frekvenciu. Možno ho použiť aj na lokalizáciu prerušených obvodov a skratov, bezkontaktnú detekciu skrytých káblov, testovanie diód, detekciu fáz a určenie sledu fáz v trojfázovej elektrickej sústave.
Jednou z výhod prístroja je, že výpočty sa vykonávajú pomocou vzorca True RMS, a preto sa veličiny merajú presnejšie. Ďalšou skvelou funkciou je funkcia Smart. V tomto režime prístroj rozpozná, aký signál sa prijíma, a podľa toho ho meria. Táto funkcia je určená len na meranie jednosmerného a striedavého napätia, odporu a spojitosti. Do všetkých prevádzkových režimov možno vstúpiť manuálne stlačením jediného tlačidla na prístroji. Manuálne sa aktivuje aj funkcia podržania zobrazenia nameraných hodnôt, ktorá je užitočná, keď meriate v úzkom priestore a nemôžete sa hneď pozrieť na namerané hodnoty na displeji, aby ste sa k nim mohli neskôr vrátiť.
Multimeter je napájaný z batérie a má aj funkciu automatického vypnutia a zabudovanú baterku na pohodlné používanie v zlých svetelných podmienkach.
Kľúčové vlastnosti:
- Kompaktný a ľahký dizajn v tvare pera: Multimeter sa ľahko zmestí do vrecka
- Meranie napätia (jednosmerného a striedavého), odporu, kapacity a frekvencie
- Inteligentná funkcia automatickej detekcie signálu (jednosmerné a striedavé napätie, odporu, test spojitosti)
- Reálny výpočet efektívnej hodnoty pre nesinusové signály
- Funkcia NCV na bezkontaktné vyhľadávanie skrytých káblov
- Test diód, test spojitosti, detekcia fázy a postupnosti fáz, funkcia podržania na zobrazenie nameranej hodnoty
- Vstavaná baterka na prácu v podmienkach slabého osvetlenia
- Napájanie z batérie a funkcia automatického vypnutia šetrí energiu batérie
Obsah súpravy:
- Digitálny multimeter
- Sondy
- Užívateľská príručka a záručný list
| Značka | Ermenrich | Záruka | 5 rokov | EAN | 5905555017587 | Rozmery balenia (DxŠxV) | 18x5x4 cm | Prepravná hmotnosť | 0.18 kg |
| Diódový test | áno | Bezkontaktná detekcia napätia (NCV) | áno | Metóda merania skutočnej efektívnej hodnoty | áno | Vlastnosti Podržanie nameranej hodnoty na displeji | áno |
| Detektor fáz (detekcia kábla pod napätím) | áno | Počty na displeji | 4000 | Podsvietenie displej | áno | Bliká svetlo | áno | Test kontinuity | áno | Indikátor vybitej batérie | áno | Automatický vypnutie | áno |
| Detekcia postupnosti fáz | áno |
| Výber hranice merania | automatický |
| Základná funkcia | Voltmeter, ohmeter, merač kapacity, merač frekvencie | Medzenie merania DCV | 4/40/400/600 V: Chyba ±(0,5 %+3) |
| Medzenie merania striedavého napätia | 4/40/400/600 V: Chyba ±(1,0 %+3) |
| Medzenie merania odporu | 400 Ω/4 kΩ/40 kΩ/400 kΩ/4 MΩ/40 MΩ: Chyba ±(1,0 %+5) |
| Medzná hodnota merania kapacity | 40 nF/400 nF/4 mF/40 mF: Chyba ±(4,0 %+5) |
| Medzná hodnota merania frekvencie | 40 Hz/400 Hz/4 kHz/40 kHz/400 kHz/4 MHz: Chyba ±(1,0 %+5) |
| Funkcia automatickej detekcie (Smart) | + (len jednosmerné a striedavé napätie, odpor a spojitosť) |
| Kategória prepätia | CAT III 600 V |
| Bezpečnostné normy | EN61010-1,-2-030 EN61010-2-033 EN61326-1 |
| Napájanie | 2 batérie AAA (nie sú súčasťou dodávky) |
Recenzie zákazníkov
Nenašli sa žiadne príspevky
