- Všetko o produkte
- Popis
- Recenzie
Popis
Ermenrich Seek DS20 je multifunkčný prístroj, ktorý umožňuje merať hladinu hluku, vlhkosti a teploty vo vnútornom aj vonkajšom prostredí. Možno ho použiť na monitorovanie podmienok v obytných, kancelárskych alebo priemyselných priestoroch na kontrolu dodržiavania noriem.
Hlukomer rýchlo a presne meria hladinu hluku v rozsahu 30-130 dB. Okrem toho prístroj určuje teplotu vzduchu v rozsahu od -20 °C do 60 °C a vlhkosť v rozsahu od 0 % do 99,9 %. K dispozícii sú funkcie na podržanie zobrazenia nameraných hodnôt a uloženie hraničných hodnôt.
Prístroj si na prevádzku vyžaduje 3 batérie AAA (nie sú súčasťou dodávky). Na úsporu energie batérií sa zvukomer automaticky vypne po 10 minútach nečinnosti. Túto možnosť môžete v prípade potreby deaktivovať. Okrem zobrazenia nameraných údajov na displeji je k dispozícii indikátor slabých batérií.
- Meranie hladiny hluku, teploty, vlhkosti, rosného bodu
- Podržanie zobrazenia aktuálnych nameraných hodnôt, ukladanie hraničných hodnôt
- Čiernobiely displej, analógová lišta akustického tlaku
- Dodáva sa so štandardnými batériami, funkcia automatického vypnutia, indikátor slabých batérií
Obsah súpravy:
- Digitálny merač hladiny zvuku
- Kufrík
- Užívateľská príručka a záručný list
| Značka | Ermenrich |
| Záruka | 5 rokov | EAN | 5905555017730 | Rozmery balenia (DxŠxV) | 18x8x5 cm | Prepravná hmotnosť | 0.21 kg | === Separátor === | Vlhkomer (vlhkomer) |
| Rozsah merania | od 0 % do 99 % | Presnosť | ±3 % v rozsahu 20 % až 80 % ±4 % v ostatných rozsahu | == Oddeľovač === | Temperatúra (teplota) |
| Rozsah merania | od 20 °C do +60 °C |
| Presnosť | ±1 °C v rozsahu od 0 °C do 45 °C ±1,5°C v ostatných rozsahoch |
| == Oddeľovač === | Meradlo hladiny zvuku (hluku) |
| Rozsah merania | 30-130 dB | Presnosť | ±15 dB (94 dB@1 kHz) ±5 dB (94 dB@8 kHz) |
| == Separátor === | Kľúčové vlastnosti | Vlastnosti Podržanie zobrazenia nameranej hodnoty | áno |
| Funkcia limitnej hodnoty (Min/Max) | áno |
| Ukazovateľ vybitia Batéria | áno |
| Automatické vypnutie | áno |
| Typ | Zvukový hladinomer |
| Vstavané funkcie | Teplota, Vlhkomer, merač hladiny zvuku |
| Meracie jednotky | % (RH - relatívna vlhkosť) |
| Meracie jednotky | °C, °F |
| Rozsah merania teploty mokrého teplomera | -20°C až +60°C |
| Rozsah merania rosného bodu | -50°C až +60°C |
| Merné jednotky | dB |
| Frekvenčný rozsah, Hz | 30 Hz - 8 kHz |
| Výkonové vlastnosti | A/C | Dynamické vlastnosti | 125 ms (rýchle), 1 s (pomalé) |
| Špeciálne vlastnosti | analógová lišta na meranie hladiny zvuku, výstraha mimo dosahu (UL/OL) |
| Displej | čiernobiely | Napájanie | 3 batérie AAA (nie sú súčasťou dodávky) |
| Bezpečnostné normy | EN61326-1 |
