Oficiálna záruka výrobcu
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Produkty si môžete osobne pozrieť a vybrané modely aj vyskúšať priamo v showroome.
Digitálny anemometer Ermenrich Seek DN10 je profesionálny merací prístroj, ktorý umožňuje sledovať rýchlosť prúdenia vzduchu, teplotu a vlhkosť vo vonkajšom alebo vnútornom prostredí. Prístroj má tiež malé rozmery, ergonomické telo a pracuje úplne autonómne.
Všetky merania sú vybavené funkciami podržania na zobrazenie nameranej hodnoty a zaznamenanie hraničných hodnôt. Pre teplomer a anemometer môžete nastaviť rôzne jednotky merania. Údaje všetkých troch parametrov sa zobrazujú na čiernobielom podsvietenom displeji.
Napájanie zabezpečujú batérie AAA (nie sú súčasťou dodávky). Indikátor vybitia batérií ukazuje, kedy je potrebné vymeniť napájací zdroj. K dispozícii je funkcia automatického vypnutia, ktorá šetrí energiu batérií.
Obsah súpravy:
| Značka | Ermenrich |
| Záruka | 5 rokov | EAN | 5905555017501 | Rozmery balenia (DxŠxV) | 18x8x5 cm | Prepravná hmotnosť | 0.21 kg | == Oddeľovač === | Vlhkomer (vlhkosť) |
| Rozsah merania | 0 až 100 % | Rozlíšenie merania | 0,1% |
| Presnosť | ±5% v rozsahu 20% až 80% ±6% v ostatných rozsahoch |
| === Separátor === | Termometer (teplota) |
| Rozsah merania | -20°C až +60°C |
| Presnosť | ±1°C v rozsahu 0°C až 45°C ±1,5°C v ostatných rozsahoch |
| == Separátor === | Anemometer (smer vetra) |
| Rozsah merania | 0,7-30 m/s 2,5-108 km/h 2,3-98,50 ft/s 1,3-58,3 uzla 1,5-67,1 km/h 137-5900 fpm |
| Typ | anemometra |
| Vstavané funkcie | termometer, vlhkomer, anemometer |
| Merné jednotky | % (RH - relatívna vlhkosť) |
| Merné jednotky | °C, °F |
| Merné jednotky | mph, m/s, km/h, uzly, fpm, ft/s | Presnosť | ±(2%+0,5 m/s) ±(2%+1,8 km/h) ±(2%+1,6 ft/s) ±(2%+1 uzol) ±(2%+1,1 mph) ±(2%+10 fpm) |
| == Oddeľovač === | Kľúčové funkcie | Funkcia podržania zobrazenia merania | áno | Funkcia hraničnej hodnoty (Min/Max) | áno |
| Zobrazenie | čiernobiele | Podsvietenie displeja | áno | Ukazovateľ vybitia batérie | áno | Napájanie | 3 Batérie AAA (nie sú súčasťou dodávky) |
| Automatické vypnutie | áno |
| Bezpečnostné normy | EN61326-1 |
Pri odbornej optike je dôležitý nielen samotný produkt, ale aj správny výber podľa použitia, overený pôvod, dostupnosť a technická podpora po nákupe.
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Vybrané produkty si môžete pozrieť, porovnať alebo rezervovať osobne v našom showroome v Bratislave.
Pomôžeme s výberom vhodného prístroja podľa použitia, parametrov a požiadaviek na prax.
Nenašli sa žiadne príspevky
Povedzte nám o tom niečo a pomôžte ostatným urobiť správne rozhodnutie
Napísať recenziu