- Všetko o produkte
- Popis
- Recenzie
Popis
Digitálna lupa Levenhuk DTX DX50 je kompaktný nástroj, ktorý uľahčuje prácu s drobným textom, ilustráciami alebo malými predmetmi. Môže byť užitočná pre ľudí s nedokonalým zrakom, fanúšikov manuálnej práce a profesionálov v rôznych oblastiach na kontrolu kvality malých úloh. Zariadenie má špeciálnu funkciu: zmenu farebnej schémy obrazu. K dispozícii je celkom 7 paliet (čiernobiela a farebná). Použitie paliet uľahčuje čítanie textu používateľom s nízkou citlivosťou na kontrast, a to so zníženou aj normálnou ostrosťou zraku.
Lupa má dve kamery: kamera na priblíženie s rozlíšením 1 Mpx sa používa na čítanie a prezeranie objektov a vzdialená kamera s rozlíšením 5 Mpx sa používa ako bežný digitálny fotoaparát. V režime vzdialenej kamery sa nepoužívajú žiadne farebné palety a zobrazuje sa plnofarebný obraz.
Práca s digitálnou lupou je jednoduchá: musíte ju umiestniť nad stránku/detail a potom ňou pohybovať pri skúmaní objektu. Zväčšený obraz sa zobrazí na LCD displeji zariadenia, kde si ho môžete pohodlne a podrobne prezerať. V prípade potreby možno lupu pripojiť k externej obrazovke, počítaču alebo televízoru. Umožňuje podrobnejšie študovať obrázok alebo text a prezentovať ho publiku. Lupu môžete používať aj ako fotoaparát a tiež zhotovovať fotografie a ukladať ich do vnútornej pamäte zariadenia tretej strany. Digitálna lupa Levenhuk DTX DX50 má aj slot na pamäťovú kartu. Umožňuje používať funkcie fotoaparátu a ukladať fotografie bez externého zariadenia.
Digitálna lupa Levenhuk DTX DX50 sa ovláda a nastavuje pomocou veľkých tlačidiel označených ikonami, ktoré sú ľahko zrozumiteľné pre začiatočníkov aj skúsených používateľov každého veku.
Kľúčové funkcie:
- 5'' farebný displej LCD (IPS), rozlíšenie 1280 × 800 px
- 2 prevádzkové režimy: 1 Mpx fotoaparát na čítanie a 5 Mpx fotoaparát na snímanie z väčšej vzdialenosti
- V režime čítania možno vybrať 7 farebných paliet obrázkov
- Pripojenie k počítaču, televízoru alebo monitoru
- Výdrž batérie až 5 hodín
- Podporuje pamäťové karty od 4 do 64 GB
- Veľké ovládacie tlačidlá s prehľadnými ikonami
- Široký rozsah zväčšenia: 2 až 32x
- Snímanie a ukladanie študijných materiálov
Obsah súpravy:
- Digitálna lupa
- Sieťový adaptér
- 8 GB pamäťová karta microSD
- TV kábel
- HDMI kábel
- USB kábel typu C
- Púzdro
- Užívateľská príručka a záručný list
| Značka | Levenhuk, Inc., USA |
| Záruka | Životnosť |
| EAN | 5905555021270 |
| Rozmery balenia (DxŠxV) | 6x19x19 cm |
| Hmotnosť pri dodaní | 0.58 kg |
| Digitálny | áno |
| Priemer objektívu | 90 mm alebo viac |
| Osvetlenie k dispozícii | áno |
| Zväčšenie, x | 2/4/8/16/32 |
| Telo | z vysokopevnostného ABS plastu |
| Osvetlenie | LED |
| Napájanie | Vstavaná li-ion batéria 3350 mAh, 3,7 V: Výdrž batérie 5 hodín, doba nabíjania 4 hodiny |
| Pripojenie ďalších zariadení | k počítaču pomocou kábla USB, k televízoru pomocou televízneho kábla, k monitoru pomocou kábla HDMI |
| Špeciálne funkcie | 7 farebných paliet, 2 fotoaparáty: Priblíženie (1 Mpx) a vzdialené (5 Mpx) |
| Možnosti použitia | Čítanie/zobrazenie, oprava hodiniek/šperkov |
| Konštrukcie | pripojenie na stôl/statív |
| Púzdro/kabel/taška v cene | Púzdro |
| Ďalšie funkcie | 5'' LCD displej, Zaostrenie 18-45 mm (zblízka) a 30-300 cm (na diaľku), podpora pamäťových kariet microSD od 4 do 64 GB |
Recenzie zákazníkov
Nenašli sa žiadne príspevky