Oficiálna záruka výrobcu
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Produkty si môžete osobne pozrieť a vybrané modely aj vyskúšať priamo v showroome.
Vortex Defender-XL Micro Red Dot 2 MOA je veľkoformátový kolimátorový zameriavač navrhnutý najmä pre súťažnú a dynamickú streľbu, kde rozhoduje rýchlosť prechodu medzi cieľmi, čistý obraz a maximálny prehľad. Vďaka veľkému zornému oknu, jemnému bodu 2 MOA, robustnej konštrukcii a praktickým funkciám ponúka presné mierenie, rýchlu prácu s cieľom a spoľahlivosť pri intenzívnom tréningu aj súťažnom nasadení.
Súťažná a dynamická streľba, použitie na pištoliach, karabínach a brokovniciach, rýchle prechody medzi cieľmi, športový tréning, presnejšie mierenie na krátke až stredné vzdialenosti a situácie, kde je výhodou veľké zorné okno a jemný zámerný bod.
Defender-XL je navrhnutý pre strelcov, ktorí potrebujú maximálny prehľad a rýchly návrat bodu do obrazu. Veľké zorné okno pomáha pri dynamickej streľbe, prechode medzi cieľmi aj pri rýchlych následných výstreloch.
Bod 2 MOA je vhodný pre používateľov, ktorí chcú jemnejší zámerný bod a presnejšiu prácu na vzdialenejších cieľoch. V kombinácii s Motion Activation, hornou výmenou batérie, Fast-Rack textúrovaním a odolným telom ide o kolimátor pripravený na náročný tréning aj súťažné nasadenie.
Vortex Defender-XL Micro Red Dot 2 MOA je veľkoformátový kolimátor pre používateľov, ktorí hľadajú veľké zorné okno, presný červený bod, rýchle mierenie a robustné prevedenie vhodné na súťažnú, športovú aj dynamickú streľbu.
Čo nájdete v balení
Veľkoformátový micro red dot kolimátor Vortex Defender-XL s jasným červeným 2 MOA bodom, 1× zväčšením, neobmedzeným očným reliéfom, montážnym štandardom DeltaPoint Pro, veľkým pozorovacím oknom, aktiváciou pohybom a výdržou batérie až 25 000 hodín pre pištole, karabíny, športovú streľbu a rýchle zacielenie
| Typ | Micro red dot kolimátor |
| Určenie | Pištole, karabíny, športová streľba a rýchle zacielenie |
| Konštrukcia | Otvorené prevedenie s veľkým pozorovacím oknom |
| Materiál | Hliník 7075 s polymérovou vložkou ShockShield™ |
| Farba | Čierna |
| Montážny štandard | DeltaPoint Pro |
| Korekcia kliknutia | 1 MOA |
| Maximálna výšková korekcia | 120 MOA |
| Maximálna stranová korekcia | 115 MOA |
| Výška základne optiky | 10,0 mm |
| Odolnosť | Vodotesný, hmluvzdorný a nárazuvzdorný |
| Zväčšenie | 1× |
| Zámerný bod | 2 MOA Dot |
| Farba bodu | Jasná červená |
| Očný reliéf | Neobmedzený |
| Nastavenie paralaxy | Parallax Free |
| Šošovka | Asférická, bez skreslenia |
| Typ zobrazenia | Červený osvetlený bod |
| Veľkosť bodu | 2 MOA |
| Veľkosť okna | 25,5 × 23,3 mm |
| Nastavenie jasu | 12 úrovní |
| Denné režimy | 10 úrovní |
| Režimy pre nočné videnie | 2 úrovne |
| Rýchle zacielenie | Áno |
| Veľké pozorovacie okno | Áno |
| Použitie na pištoli | Áno |
| Použitie na karabíne | Áno |
| Výmena batérie zhora | Áno |
| Aktivácia pohybom | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno, po 10 minútach |
| ShockShield™ | Áno |
| Button Lockout | Áno |
| Kompatibilita s DeltaPoint Pro montážou | Áno |
| Batéria | CR2032 |
| Výdrž | až 25 000 hodín |
| Dĺžka | 2,03" / cca 52 mm |
| Hmotnosť | 1,93 oz / cca 55 g |
Technické údaje vychádzajú z oficiálnej dokumentácie Vortex.
Pri odbornej optike je dôležitý nielen samotný produkt, ale aj správny výber podľa použitia, overený pôvod, dostupnosť a technická podpora po nákupe.
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Vybrané produkty si môžete pozrieť, porovnať alebo rezervovať osobne v našom showroome v Bratislave.
Pomôžeme s výberom vhodného prístroja podľa použitia, parametrov a požiadaviek na prax.
Nenašli sa žiadne príspevky
Povedzte nám o tom niečo a pomôžte ostatným urobiť správne rozhodnutie
Napísať recenziu