Oficiálna záruka výrobcu
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Produkty si môžete osobne pozrieť a vybrané modely aj vyskúšať priamo v showroome.
ZEISS VICTORY SF 10x32 sú prémiové kompaktné ďalekohľady určené pre používateľov, ktorí požadujú vysoké zväčšenie, extrémne široké zorné pole a minimálnu hmotnosť. Kombinujú špičkovú optiku ZEISS Ultra-FL s ergonomickým dizajnom, vďaka čomu poskytujú ostrý, kontrastný a detailný obraz aj pri dlhodobom pozorovaní.
Pozorovanie prírody, ornitológia, turistika, cestovanie, športové a outdoor aktivity, ako aj situácie, kde je dôležitá kompaktnosť a rýchle sledovanie pohyblivých objektov.
Model VICTORY SF 10x32 ponúka kombináciu vysokého zväčšenia a širokého zorného poľa, čo umožňuje rýchlo lokalizovať a sledovať aj pohybujúce sa objekty bez straty detailov.
Vďaka Ultra-FL sklám a pokročilým povrchovým úpravám poskytuje výnimočne ostrý obraz s prirodzeným farebným podaním a vysokým kontrastom aj v náročných svetelných podmienkach.
ZEISS VICTORY SF 10x32 je ideálny pre používateľov, ktorí hľadajú špičkovú optiku v ľahkom a kompaktnom prevedení s dôrazom na detail a rýchlu orientáciu v teréne.
Ultraľahký prémiový binokulár ZEISS VICTORY SF 10x32 s Ultra-FL optikou, extrémne širokým zorným poľom a vysokou svetelnou priepustnosťou pre detailné pozorovanie prírody a lov na dlhé vzdialenosti
| Typ | Binokulárny |
| Hranolový systém | Schmidt-Pechan |
| Telo | Horčíková zliatina, pogumované |
| Plnenie | Dusík |
| Vodotesnosť | 400 mbar |
| Zväčšenie | 10× |
| Priemer objektívu | 32 mm |
| Výstupná pupila | 3,2 mm |
| Súmrakový faktor | 17,9 |
| Zorné pole na 1000 m | 130 m |
| Zorný uhol | 69° |
| Očný reliéf | 19 mm |
| Minimálna zaostrovacia vzdialenosť | 1,95 m |
| Dioptrická korekcia | ±4 dpt |
| Interpupilárna vzdialenosť | 54 – 76 mm |
| Priepustnosť svetla | 90 % |
| Optické vrstvy | ZEISS T* + LotuTec® |
| Typ šošoviek | Ultra-FL |
| Pre nositeľov okuliarov | Áno, nastaviteľné očnice |
| Zaostrovanie | Centrálne koliesko + SmartFocus systém |
| Systém | ErgoBalance koncept pre stabilné držanie |
| Dĺžka | 150 mm |
| Šírka | 112 mm |
| Hmotnosť | 590 g |
| Príslušenstvo | Popruh, krytky objektívov a okulárov, puzdro, čistiaca handrička |
Technické údaje vychádzajú z oficiálnej dokumentácie ZEISS.
Pri odbornej optike je dôležitý nielen samotný produkt, ale aj správny výber podľa použitia, overený pôvod, dostupnosť a technická podpora po nákupe.
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Vybrané produkty si môžete pozrieť, porovnať alebo rezervovať osobne v našom showroome v Bratislave.
Pomôžeme s výberom vhodného prístroja podľa použitia, parametrov a požiadaviek na prax.
Nenašli sa žiadne príspevky
Povedzte nám o tom niečo a pomôžte ostatným urobiť správne rozhodnutie
Napísať recenziu