Oficiálna záruka výrobcu
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Produkty si môžete osobne pozrieť a vybrané modely aj vyskúšať priamo v showroome.
ZEISS VICTORY SF 8x42 sú špičkové prémiové ďalekohľady navrhnuté pre maximálny prehľad, extrémne široké zorné pole a výnimočne komfortné dlhodobé pozorovanie. Vďaka inovatívnej konštrukcii a optike Ultra-FL poskytujú jasný, kontrastný a prirodzený obraz aj pri náročných svetelných podmienkach.
Poľovníctvo, pozorovanie zveri v pohybe, ornitológia, dlhodobé pozorovanie prírody, otvorené terény a situácie, kde je dôležitý rýchly prehľad scény a komfort pri dlhom používaní.
Model VICTORY SF je navrhnutý pre situácie, kde je dôležitá rýchla reakcia a široký rozhľad. Extrémne široké zorné pole umožňuje sledovať aj rýchlo sa pohybujúce objekty bez straty prehľadu.
Vďaka Ultra-FL sklám a pokročilým optickým povrchom poskytuje výnimočne ostrý obraz s prirodzeným podaním farieb a vysokým kontrastom aj pri slabom osvetlení.
ZEISS VICTORY SF 8x42 je referenčný model pre maximálny prehľad, ergonómiu a komfort pri dlhodobom pozorovaní v teréne.
Špičkový binokulár ZEISS VICTORY SF 8x42 s Ultra-FL optikou, extrémne širokým zorným poľom a maximálnou ergonómiou pre dlhé pozorovanie prírody a lov
| Typ | Binokulárny |
| Hranolový systém | Schmidt-Pechan |
| Telo | Horčíková zliatina, pogumované |
| Plnenie | Dusík |
| Vodotesnosť | 400 mbar |
| Zväčšenie | 8× |
| Priemer objektívu | 42 mm |
| Výstupná pupila | 5,3 mm |
| Súmrakový faktor | 18,3 |
| Zorné pole na 1000 m | 148 m |
| Zorný uhol | 64° |
| Očný reliéf | 18 mm |
| Minimálna zaostrovacia vzdialenosť | 1,5 m |
| Dioptrická korekcia | ±4 dpt |
| Interpupilárna vzdialenosť | 55 – 76 mm |
| Optické vrstvy | ZEISS T* + LotuTec® |
| Typ šošoviek | Ultra-FL |
| Priepustnosť svetla | 92 % |
| Pre nositeľov okuliarov | Áno, nastaviteľné očnice |
| Zaostrovanie | Centrálne koliesko + dioptrická korekcia |
| Systém | SmartFocus koncept (rýchle a presné ostrenie) |
| Dĺžka | 173 mm |
| Šírka | 125 mm |
| Hmotnosť | 790 g |
| Príslušenstvo | Popruh, krytky objektívov a okulárov, puzdro, čistiaca handrička |
Technické údaje vychádzajú z oficiálnej dokumentácie ZEISS.
Pri odbornej optike je dôležitý nielen samotný produkt, ale aj správny výber podľa použitia, overený pôvod, dostupnosť a technická podpora po nákupe.
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Vybrané produkty si môžete pozrieť, porovnať alebo rezervovať osobne v našom showroome v Bratislave.
Pomôžeme s výberom vhodného prístroja podľa použitia, parametrov a požiadaviek na prax.