Oficiálna záruka výrobcu
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Produkty si môžete osobne pozrieť a vybrané modely aj vyskúšať priamo v showroome.
ZEISS SFL 8x30 sú moderné prémiové ďalekohľady navrhnuté pre maximálnu kompaktnosť, nízku hmotnosť a vysoký optický výkon. Vďaka technológii SmartFocus Lightweight ponúkajú výnimočne ostrý obraz, široké zorné pole a rýchle zaostrenie, čo ich predurčuje na celodenné používanie v teréne.
Ornitológia, turistika, cestovanie, pozorovanie prírody, outdoor aktivity a situácie, kde je kľúčová nízka hmotnosť, rýchla reakcia a široký prehľad scény.
SFL 8x30 sú navrhnuté tak, aby minimalizovali hmotnosť bez straty optickej kvality. Vďaka tomu sú ideálne na dlhé výpravy, kde je dôležitý každý gram výbavy.
Pokročilé sklá a povrchové úpravy zabezpečujú ostrý, kontrastný a farebne verný obraz aj pri zhoršených svetelných podmienkach, pričom si zachovávajú vysokú svetelnú priepustnosť.
ZEISS SFL 8x30 je ideálny pre používateľov, ktorí hľadajú maximálny optický výkon v najľahšom a najkompaktnejšom prevedení vo svojej triede.
Ľahký prémiový binokulár ZEISS SFL 8x30 (SmartFocus Lightweight) s UHD optikou, vysokou svetelnou priepustnosťou a extrémne kompaktnou konštrukciou pre lov, turistiku a celodenné pozorovanie
| Typ | Binokulárny |
| Hranolový systém | Schmidt-Pechan |
| Telo | Horčíková zliatina, pogumované |
| Plnenie | Dusík |
| Vodotesnosť | 400 mbar |
| Zväčšenie | 8× |
| Priemer objektívu | 30 mm |
| Výstupná pupila | 3,75 mm |
| Súmrakový faktor | 15,5 |
| Zorné pole na 1000 m | 142 m |
| Zorný uhol | 63° |
| Očný reliéf | 18 mm |
| Minimálna zaostrovacia vzdialenosť | 1,5 m |
| Dioptrická korekcia | ±4 dpt |
| Interpupilárna vzdialenosť | 54 – 74 mm |
| Priepustnosť svetla | 90 % |
| Optické vrstvy | ZEISS T* + LotuTec® |
| Typ šošoviek | UHD (Ultra-High-Definition) |
| Pre nositeľov okuliarov | Áno, nastaviteľné očnice |
| Zaostrovanie | SmartFocus systém (rýchle a presné ostrenie) |
| Prevod zaostrenia | cca 1,4 otáčky od minima po nekonečno |
| Dĺžka | 120 mm |
| Šírka | 107 mm |
| Hmotnosť | 460 g |
| Príslušenstvo | Popruh, krytky objektívov a okulárov, puzdro, čistiaca handrička |
Technické údaje vychádzajú z oficiálnej dokumentácie ZEISS.
Pri odbornej optike je dôležitý nielen samotný produkt, ale aj správny výber podľa použitia, overený pôvod, dostupnosť a technická podpora po nákupe.
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Vybrané produkty si môžete pozrieť, porovnať alebo rezervovať osobne v našom showroome v Bratislave.
Pomôžeme s výberom vhodného prístroja podľa použitia, parametrov a požiadaviek na prax.
Nenašli sa žiadne príspevky
Povedzte nám o tom niečo a pomôžte ostatným urobiť správne rozhodnutie
Napísať recenziu