Oficiálna záruka výrobcu
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Produkty si môžete osobne pozrieť a vybrané modely aj vyskúšať priamo v showroome.
ZEISS SFL 10x30 sú moderné prémiové ďalekohľady navrhnuté pre maximálnu kompaktnosť, nízku hmotnosť a vysoký optický výkon. Vďaka 10× zväčšeniu a technológii SmartFocus Lightweight ponúkajú ostrý, kontrastný a detailný obraz s rýchlym zaostrovaním, pričom si zachovávajú výnimočne malé rozmery vhodné na každodenné nosenie.
Ornitológia, turistika, cestovanie, mestské aj prírodné pozorovanie, športové a outdoor aktivity a všetky situácie, kde je dôležitá nízka hmotnosť, kompaktnosť a rýchle zachytenie detailov.
Model SFL 10x30 kombinuje vysoké 10× zväčšenie s extrémne nízkou hmotnosťou, čo z neho robí ideálny nástroj na celodenné nosenie bez únavy. Napriek kompaktným rozmerom poskytuje stabilný a detailný obraz vhodný aj na dlhšie pozorovanie.
Vďaka UHD koncepcii a pokročilým povrchovým úpravám poskytuje ostrý obraz s prirodzeným farebným podaním a vysokým kontrastom, aj pri zhoršených svetelných podmienkach.
ZEISS SFL 10x30 je ideálny pre používateľov, ktorí chcú maximálny optický výkon v najľahšom a najkompaktnejšom prevedení svojej triedy.
Ľahký prémiový binokulár ZEISS SFL 10x30 (SmartFocus Lightweight) s UHD optikou, vysokou svetelnou priepustnosťou a extrémne kompaktným telom pre detailné pozorovanie prírody a lov na dlhé vzdialenosti
| Typ | Binokulárny |
| Hranolový systém | Schmidt-Pechan |
| Telo | Horčíková zliatina, pogumované |
| Plnenie | Dusík |
| Vodotesnosť | 400 mbar |
| Zväčšenie | 10× |
| Priemer objektívu | 30 mm |
| Výstupná pupila | 3,0 mm |
| Súmrakový faktor | 17,3 |
| Zorné pole na 1000 m | 120 m |
| Zorný uhol | 65° |
| Očný reliéf | 18 mm |
| Minimálna zaostrovacia vzdialenosť | 1,5 m |
| Dioptrická korekcia | ±4 dpt |
| Interpupilárna vzdialenosť | 54 – 74 mm |
| Priepustnosť svetla | 90 % |
| Optické vrstvy | ZEISS T* + LotuTec® |
| Typ šošoviek | UHD (Ultra-High-Definition) |
| Pre nositeľov okuliarov | Áno, nastaviteľné očnice |
| Zaostrovanie | SmartFocus systém (rýchle a presné ostrenie) |
| Prevod zaostrenia | cca 1,4 otáčky |
| Dĺžka | 120 mm |
| Šírka | 107 mm |
| Hmotnosť | 460 g |
| Príslušenstvo | Popruh, krytky objektívov a okulárov, puzdro, čistiaca handrička |
Technické údaje vychádzajú z oficiálnej dokumentácie ZEISS.
Pri odbornej optike je dôležitý nielen samotný produkt, ale aj správny výber podľa použitia, overený pôvod, dostupnosť a technická podpora po nákupe.
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Vybrané produkty si môžete pozrieť, porovnať alebo rezervovať osobne v našom showroome v Bratislave.
Pomôžeme s výberom vhodného prístroja podľa použitia, parametrov a požiadaviek na prax.
Nenašli sa žiadne príspevky
Povedzte nám o tom niečo a pomôžte ostatným urobiť správne rozhodnutie
Napísať recenziu