Oficiálna záruka výrobcu
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Produkty si môžete osobne pozrieť a vybrané modely aj vyskúšať priamo v showroome.
Leica Geovid Pro SE 10x42 je inteligentný špecialista na dlhé vzdialenosti, ktorý v jednom tele spája chirurgickú presnosť 10-násobného zväčšenia a najvyspelejší balistický počítač na svete. Verzia Special Edition (SE) prináša legendárne hranoly Perger-Porro a softvér Applied Ballistics®, čo z tohto prístroja robí nepostrádateľný nástroj pre náročných lovcov v horách a otvorených krajinách, kde o úspechu rozhoduje presná identifikácia a precízny výpočet zásahu.
Lov v horách, na poliach a šírych pláňach (safari), športová streľba na dlhé vzdialenosti a monitoring revíru, kde potrebujete maximálne rozlíšenie detailov a okamžitú balistickú korekciu pre etický výstrel.
Geovid Pro SE 10x42 nie je len ďalekohľad, je to váš digitálny balistický asistent. Vďaka ergonomickému tvaru s otvoreným mostíkom je manipulácia s ním intuitívna aj pri silnejšom 10-násobnom priblížení. To, čo ho robí výnimočným, je schopnosť spracovať komplexné dáta o prostredí a v zlomku sekundy zobraziť balistickú opravu priamo v zornom poli. S funkciou ProTrack™ navyše končí éra neistoty pri dohľadaní – váš ďalekohľad vám presne ukáže, kde začať hľadať. S Leica Geovid Pro SE získavate technologický náskok, ktorý premení každý náročný výstrel na istotu.
Presné technické údaje, balistické tabuľky a kompletný obsah balenia nájdete nižšie v sekcii Technické parametre.
Profesionálny binokulár s integrovaným laserovým diaľkomerom a balistickým výpočtom Applied Ballistics pre presné pozorovanie na veľké vzdialenosti
| Typ | Binokulár s diaľkomerom |
| Hranolový systém | Perger-Porro |
| Optické vrstvy | HDC® multicoating, AquaDura® |
| Prepustnosť svetla | cca 91 % |
| Telo | Horčíková zliatina, plnené dusíkom |
| Vodotesnosť | Áno |
| Zväčšenie | 10× |
| Priemer objektívu | 42 mm |
| Výstupná pupila | 4,2 mm |
| Súmrakový faktor | 20,5 |
| Zorné pole na 1000 m | 114 m |
| Zorné pole (pre nositeľov okuliarov) | >104 m |
| Uhol zorného poľa | 6,45° |
| Očný reliéf | 16 mm |
| Minimálna zaostrovacia vzdialenosť | cca 5 m |
| Interpupilárna vzdialenosť | 56 – 74 mm |
| Dioptrická korekcia | ±4 dpt |
| Vhodné pre okuliare | Áno |
| Očnice | Otočné, výsuvné, odnímateľné, 4 polohy |
| Zaostrovanie | Vnútorné, centrálne |
| Typ | Laserový diaľkomer |
| Laser | Trieda 1, neviditeľný (EN/FDA) |
| Divergencia lúča | 1,8 × 0,8 mrad |
| Dosah merania | 10 – cca 2000 m |
| EHR | Áno (ekvivalentná horizontálna vzdialenosť) |
| Presnosť | ±0,5 m do 200 m; ±1 m do 400 m; ±0,5 % nad 400 m |
| Čas merania | max. 0,3 s |
| Režimy merania | Single measurement, Scan mode |
| Prepínanie jednotiek | m / yd |
| Balistický systém | Applied Ballistics Ultralight™ (možnosť upgrade na Elite) |
| Korekcie | EHR, holdover, kliky, balistické jednotky |
| Korekcia vetra | Nie (externé zariadenia) |
| Senzory | Teplota, tlak, uhol |
| Bluetooth | Áno |
| Aplikácia | Leica Ballistics App |
| Tracking | Leica ProTrack (LPT™) |
| Displej | LED, 4-miestny, automatická regulácia jasu |
| Napájanie | 1 × CR2, 3 V |
| Výdrž | cca 2000 meraní |
| Obsah balenia | Neoprénový popruh, krytky objektívov, krytky okulárov, puzdro Cordura, čistiaca handrička, batéria, rýchly návod |
| Rozmery | cca 125 × 70 × 178 mm |
| Hmotnosť | cca 1000 g |
Technické údaje podľa oficiálneho datasheetu výrobcu.
Pri odbornej optike je dôležitý nielen samotný produkt, ale aj správny výber podľa použitia, overený pôvod, dostupnosť a technická podpora po nákupe.
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Vybrané produkty si môžete pozrieť, porovnať alebo rezervovať osobne v našom showroome v Bratislave.
Pomôžeme s výberom vhodného prístroja podľa použitia, parametrov a požiadaviek na prax.
Nenašli sa žiadne príspevky
Povedzte nám o tom niečo a pomôžte ostatným urobiť správne rozhodnutie
Napísať recenziu