Oficiálna záruka výrobcu
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Produkty si môžete osobne pozrieť a vybrané modely aj vyskúšať priamo v showroome.
Leica Ultravid 10x32 HD-Plus je špičkový prémiový binokulár navrhnutý pre používateľov, ktorí vyžadujú silné priblíženie na veľké vzdialenosti, no odmietajú so sebou nosiť ťažkú a objemnú optiku. Vďaka 10-násobnému zväčšeniu a inovatívnym sklám Schott HT je to ideálny, vysoko výkonný spoločník na africké safari, vysokohorské expedície a detailné pozorovanie plachých zvierat.
Safari, ornitológia, lov na veľké vzdialenosti v horách (alpinizmus) a outdoorové expedície, kde je potrebný detailný obraz vzdialených objektov a zároveň prísna kontrola hmotnosti výbavy.
Skrotiť 10-násobné zväčšenie v kompaktnom 32 mm tele je pre inžinierov vždy výzvou, no Leica to v sérii HD-Plus zvládla bravúrne. Vďaka špičkovým antireflexným vrstvám (HDC®) a fázovej korekcii na hranoloch dostanete do oka maximum svetla a kontrastu. Umožní vám to bezpečne prečítať detaily, ktoré by vám s bežným ďalekohľadom s menším zväčšením inak unikli.
Presné optické parametre, hmotnosť a kompletný obsah balenia nájdete nižšie v sekcii Technické parametre.
Kompaktný binokulárny ďalekohľad s vysokým rozlíšením a robustnou konštrukciou pre profesionálne pozorovanie
| Typ | Binokulárny |
| Hranolový systém | Roof hranoly, P40, HighLux-System HLS™ |
| Telo | Horčíková zliatina, dusíkom plnené |
| Vodotesnosť | Do 5 m |
| Zväčšenie | 10× |
| Priemer objektívu | 32 mm |
| Výstupná pupila | 3,2 mm |
| Súmrakový faktor | 17,9 |
| Zorné pole na 1000 m | 118 m |
| Uhol zorného poľa | 6,7° |
| Očný reliéf | 13,2 mm |
| Minimálna zaostrovacia vzdialenosť | cca 2,0 m |
| Dioptrická korekcia | ±4 dpt |
| ADC™ | Áno |
| Interpupilárna vzdialenosť | 52 – 74 mm |
| Optické vrstvy | HDC™ multicoating, AquaDura™ |
| Pre nositeľov okuliarov | Áno, odnímateľné očnice, 4 polohy |
| Zaostrovanie | Vnútorné, centrálne |
| Rozmery | 116 × 120 × 56 mm |
| Hmotnosť | cca 565 g |
| Príslušenstvo | Neoprénový popruh, krytky objektívov a okulárov, Cordura puzdro |
Technické údaje podľa oficiálneho datasheetu výrobcu.
Pri odbornej optike je dôležitý nielen samotný produkt, ale aj správny výber podľa použitia, overený pôvod, dostupnosť a technická podpora po nákupe.
Produkty dodávame z oficiálnej distribúcie so zárukou výrobcu a podporou autorizovaného predajcu.
Vybrané produkty si môžete pozrieť, porovnať alebo rezervovať osobne v našom showroome v Bratislave.
Pomôžeme s výberom vhodného prístroja podľa použitia, parametrov a požiadaviek na prax.
Nenašli sa žiadne príspevky
Povedzte nám o tom niečo a pomôžte ostatným urobiť správne rozhodnutie
Napísať recenziu